Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

6 Büyük Altcoin Bugün Rekor Kırdı!

6 Büyük Altcoin Bugün Rekor Kırdı!
Kripto Para Kazandıran Robot
12.04.2021
0
A+
A-

Altcoin tarafında hareketli bir gün daha geride kalırken 6 büyük altcoin önceki rekorlarını geride bıraktı.

6 büyük altcoin bugün rekor kırdı. Kripto para piyasasında altcoin heyecanı yaşanırken, piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde önceki rekorlarını geride bırakan 6 altcoin yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Bunların başında Binance Coin (BNB) geldi. BNB, coin yakımına kısa bir süre kalan 510 dolar seviyesine yükseldi. Kripto paranın son üç ay içerisindeki performansı yüzde bin 250’ye ulaştı.

Elrond (EGLD), şubat ayında geldiği 200 dolarlık seviyenin ardından değer kaybetmiş ve 25 Mart tarihinden bu yana toparlanma yaşamıştı. EGLD, bugünkü işlemlerde 243 dolar ile önceki 200 dolarlık rekorunu kırdı. Kripto para 3 ay içerisinde yüzde 660 oranında değer kazandı.

Binance Smart Chain’deki merkezi olmayan finans platformu PancakeSwap (CAKE), 26 dolara ulaşarak yeni bir rekora imza attı. CAKE, son 3 ayda yüzde 5 bin 430 kazanım elde etti.

Bitfinex’in kripto parası olarak bilinen UNUS SED LEO (LEO), bugünkü işlemlerde 2.21 doları görerek yeni bir rekor kırdı. LEO’nun üç aylık performansı yüzde 66’ya ulaştı.

Bugün zirveye ulaşan bir diğer kripto para Nexo’ydu (NEXO). NEXO, 3 doları görerek son üç ayda yüzde 450 getiri sağladı.

Son olarak Decentraland (MANA), 1.21 dolar seviyesini görerek önceki zirvesinin üzerine çıktı. MANA, üç ay içerisinde yüzde bin 110 değer kazandı.

Kripto Para Kazandıran Robot