Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

AB pil endüstrisi yaklaşık 3 milyar Euro yardım alacak

AB pil endüstrisi yaklaşık 3 milyar Euro yardım alacak
Kripto Para Kazandıran Robot
27.01.2021
0
A+
A-

AB pil endüstrisi yaklaşık 3 milyar Euro yardım alacak

Avrupa Birliği, Asya’dan ithalata bağımlılıktan kurtulmayı amaçlayan elektrikli pil endüstrisi geliştirmeye yönelik ikinci bir pan-Avrupa projesi için 12 üye ülkeye 2,9 milyar Euro devlet yardımı sağlamayı kabul etti.

Önümüzdeki yıllarda pil talebinin hızla artmasını bekleyen AB, son sübvansiyonların da 9 milyar Euro’luk özel yatırıma yol açması gerektiğini söyledi.

Avrupa Komisyonu, Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Polonya, Slovakya, İspanya ve İsveç’i kapsayan projenin, hammadde çıkarımından pil tasarımı ve üretiminden geri dönüşüme kadar tüm üretim zincirini kapsayacağını belirtti.

Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Maroš Šefčovič, “Yeni nesil pillere odaklanarak, bu güçlü pan-Avrupa projesi pil piyasasında devrim yaratmaya yardımcı olacak” dedi.

Šefčovič, “Aynı zamanda, Avrupa’nın yeşil geçişi için önemli olan bir sektördeki stratejik özerkliğimizi de güçlendirecek.” dedi.

Šefčovič, AB’nin 2025’ten itibaren her yıl en az 6 milyon elektrikli otomobile güç sağlayabilecek bir pil endüstrisi geliştirmek istediğini belirtti.

Kripto Para Kazandıran Robot