enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Almanya, şirketlere 50 milyar avroya kadar yardım edebilir

Almanya, şirketlere 50 milyar avroya kadar yardım edebilir
Kripto Para Kazandıran Robot
29.01.2021
0
A+
A-

Almanya, şirketlere 50 milyar avroya kadar yardım edebilir

Almanya, yeni koronavirüsün yayılmasını durdurmak için ikinci karantinadan etkilenen şirketlere 50 milyar Euro’ya varan daha fazla devlet yardımını harekete geçirecek mali güce sahip. Bu durum, Ekonomi Bakanı Peter Altmaier tarafından ifade edildi.

Altmaier, milletvekillerine verdiği demeçte, bu miktarın halihazırda yaklaşık 80 milyar Avro ve kısa süreli iş koruma programı kapsamında 23 milyar Avro ve çok yıllı teşvik programlarında 130 milyar Avro ödenen hibelere ek olduğunu söyledi.

Şansölye Angela Merkel‘in hükümeti, geçtiğimiz yıl COVID-19 salgınının Avrupa’nın en büyük ekonomisi üzerindeki etkisini hafifletmeye yardımcı olan, Mart ayından bu yana benzeri görülmemiş sayıda kurtarma ve canlandırma önlemi uygulamaya koydu.

Almanya’nın gayri safi yurtiçi hasılası (GSYİH) 2020’de beklenen % 5,1’den % 5’e düştü, ancak GSYİH’nın % 5,7’lik rekor bir düşüşle savaş sonrası tarihinde en çok düştüğü 2009 krizinden bu yana en keskin düşüş oldu.

ada coin

Bununla birlikte, Berlin’deki hükümet, bu yıl GSYİH büyüme tahminini, geçen sonbaharda ilk tahmin edilen % 4,4’ten % 3’e düşürdü. Bunun nedeni ikinci karantina.

Altmaier, Parlamento’da sanayinin gelişmekte olduğu iki hızlı ekonominin resmini çizerken, hizmetler sektörü Kasım ayı başlarında getirilen ve Aralık ayı ortasında sıkılaştırılan kısıtlamalardan muzdarip.

Kripto Para Kazandıran Robot
ada coin