Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Avrupa Komisyonu, korona krizinden sonra istihdamı destekleyecek

Avrupa Komisyonu, korona krizinden sonra istihdamı destekleyecek
Kripto Para Kazandıran Robot
05.03.2021
0
A+
A-

Avrupa Komisyonu, korona krizinden sonra istihdamı destekleyecek

Avrupa Komisyonu perşembe günü, korona krizinden adil, kapsayıcı ve dirençli bir toparlanmanın yolunu açacak olan Avrupa Sosyal Haklar Sütunu’nu uygulamaya yönelik bir eylem planının bir parçası olarak geleceğe yönelik iş ve becerilere vurgu yaparak güçlü bir sosyal Avrupa için hedeflerini açıkladı.

Eylem Planı, Avrupa Sosyal Haklar Sütunu’nun ilkelerini uygulamak için somut önlemler ortaya koymakta ve AB’nin 2030 yılına kadar istihdam, beceriler ve sosyal koruma için ana hedeflerini önermektedir.

Avrupa Komisyonu’nun tavsiyesi, çok sayıda iş yaratırken ekonomik toparlanmayı desteklemek için korona krizinden sonra istihdama yönelik etkin aktif desteği (EASE) de kapsıyor.

Bu bağlamda, Avrupa İş ve Sosyal Haklar Komiseri Nicolas Schmit, Avrupa Sosyal Haklar Sütununun AB’nin güçlü bir sosyal Avrupa inşa etmek için referans noktası olduğunu hatırlattı.

Schmit, “Önceliklerimizden biri iş yaratmak ve insanların bu işler için doğru becerilere sahip olmasını sağlamaktır. EASE’in amacı budur. Ayrıca AB’deki yoksullukla mücadele etmek ve kapsayıcı bir toplum oluşturmak için ortak bir yükümlülüğümüz var.” dedi.

Portekiz AB Konseyi Başkanlığı tarafından Mayıs ayında Porto‘da düzenlenen sosyal zirvede AB ülkelerinin sosyal haklar konusundaki taahhütlerini yenileyeceklerini sözlerine ekledi.

Kripto Para Kazandıran Robot