Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Başkan Erdoğan’ın Dikkat Çeken İSEDAK Toplantısı Açıklamaları

Başkan Erdoğan’ın Dikkat Çeken İSEDAK Toplantısı Açıklamaları
Kripto Para Kazandıran Robot

İSEDAK (İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi) geçtiğimiz günlerde Bakanlar Kurulu tarafından 37.kez toplandı. Toplantı Başkan Erdoğan’ın dikkat çeken İSEDAK açıklamaları ile gündeme geldi. Toplantıya bizzat katılamayan Erdoğan görüşlerini video mesajla belirtti. Açıklamalarında ülkenin ve dünyanın sorunlarına değindi.

Erdoğan’ın Açıklamalarından Detaylar

Başkan Erdoğan toplantıya göndermiş olduğu video mesajda birden fazla konuya dikkat çekti. Bu konular arasında terörle mücadele, iklim değişikliği, göç, koronavirüs salgını ve yoksulluk gibi konuların yer aldığı görüldü. Erdoğan bu sorunların her birine kalıcı olacak çözümlerin bulunmasının gerekli olduğunu vurguladı.

Erdoğan’dan Terörle Mücadele Açıklaması

Erdoğan’ın İSEDAK toplantısına gönderdiği video mesajda terörle mücadele ile ilgili açıklamaları yer aldı. Erdoğan bu açıklamalarda milli güvenliğin korunması ve Suriye için terörle mücadeleye kararlılıkla devam edileceğini açıkladı. Suriyelilerin ülkelerine geri dönmelerini sağlayacak çözümlerinde üretileceğini belirtti.

PKK, YPG ve DEAŞ’la mücadeleden vazgeçilmeyeceğini bir kez daha vurgulayan Erdoğan Libya konusuna da değindi. Libya’ya ülke olarak verilen destek sayesinde hükümetin kurulduğunu vurguladı. Libya’da bulunan insanların rahat edecekleri kesin barış için çalışmaları sürdürdüklerini de belirtti.

Başkan Erdoğan’ın Dikkat Çeken İSEDAK Toplantısı Açıklamaları

Başkan Erdoğan’ın Dikkat Çeken İSEDAK Toplantısı Açıklamaları

Açıklamasında İsrail’i Unutmadı

Başkan Erdoğan toplantıda yaptığı açıklamalarda İsrail’i unutmadı. İsrail’in Batı Şeria ve Kudüs’te yaptığı kıyımlara dur denilmesinin gerektiğini belirtti. İsrail’in yaptığı eylem ve çatışmalar nedeniyle statü konusunda sıkıntılar yaşanan Kudüs’ün korunması adına çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

İSEDAK Projeleri Hakkında Açıklamalar Yaptı

Terörle mücadele, iklim değişikliği, yoksulluk ve ırkçılık gibi konularda konuşan Erdoğan İSEDAK projelerine de değindi. İSEDAK tarafından hayata geçirilen tercihli ticaret sistemini anlattı. Proje ile uluslararası ticaretin zirveye ulaşacağını ve bunun da henüz projeye katılmayan devletlerle mümkün olacağını belirtti. Sistemin uygulanmaya başlamasıyla ticaret oranının %25’e ulaşmasını hedeflediklerini vurguladı.

Kripto Para Kazandıran Robot