Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

BİNANCE COİN

BİNANCE COİN
Kripto Para Kazandıran Robot

Binance Coin Nedir?

Binance Coin(BNB) Binance kripto para borsasında işlem yağmak ve ücret ödemek için kullanılabilen bir kripto para birimidir. Binance coin(BNC), ilk olarak 26 Haziran- 3 Temmuz 2017 yılında yapılan ICO (İlk para teklifi) ile piyasa sürülmüştür. İlk çıkışta toplam 100.000.00 BNB piyasaya sürülmüştür. Binance Coin(BNB) ile Binance borsasında alış/satış işlemlerinde alınan komisyon ödenebilmektedir. Binance Coin(BNB) ile yapılan ödemelerde Binaance birinci sene %50, ikinci sene %25, üçüncü sene %12,5 ve dördüncü sene %6,75 oranında komisyon oranlarında indirim sağlanmaktadır.

Seviyeler kullanıcının elinde bulundurduğu BNB miktarı ve yapmış olduğu toplam hacime göre verilmektedir. Binance Coin(BNB) madenciliği yapılmayan bir kripto para türüdür. Tüm Binance Coin (BNB) miktarı Binance borsası tarfından ilk gün üretilmiş, yarısı halka satılmıştır.

Neden Binance Coin(BNB)

Binance Coin yani BNB Coinin tercih edilmesinin en büyük ölçüde Binance borsasında oldukça avantaj kazandırmasından dolayıdır. BNB ile Binance de yaptığımız her işlemde çok daha düşük işlem ücreti ödüyorsunuz. Örnek verecek olursak, borsada işlem yaptığınızı varsayarak, BNB Coininizin yoksa işlem ücreti olarak x birim işlem ücreti ödemek zorunda kalacaksınız.

Ancak hesabınızda Binance Coinin bulunması halinde ise yarı yarıya bir avantajla işleminiz için X/2 yani işlem ücretinin yarısı olan Binance Coininiz kullanılcak.                                        BNB Coinin bu avantajlarından yararlanmak için pek tabiki Binance hesabınızda BNB olması gerekmektedir.

BNB Coinin tercih etmenin diğer sebeplerinden birisi de alternatif dijital para birimleri yani altcoinler gibi BNB Coin e yatuırım yaptığınızda aynı zamanda Borsadaki gelişmeler olumlu bir şekilde Binance Coin e yansıyor ve bu sayede yatırımlarınızın değerlenme şansı ortaya çıkabilir.

Binance Coin Sayısı

BNB Coinin ilk piyasaya girdiğinde token sayısı 200 milyon olarak belirlenmişti. Bu gelişmenin ardından 200 milyon token yarısı Binance ICO’sunda satıldı. Bu satılan tokenlerin %40 ı Binance ekibindedir. Diğer %10 luk dilim ise melek yatırımcılarda bulunmaktadır.

Kripto Para Kazandıran Robot