Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Binance Vadeli İşlemlerde Rekor Seviyeler!

Binance Vadeli İşlemlerde Rekor Seviyeler!
Kripto Para Kazandıran Robot

Özellikle perakende müşterilerinin Binance Futures’a olan hücumu sonrasında rekor seviyeler görüldü.

Binance vadeli işlemlerde rekor seviyeler görüldü. Binance borsasının türev işlemler platformu olarak bilinen Binance Futures, başta perakende müşterisinin hücum etmesiyle birlikte tanınırlığını üst seviyelere çıkarmaya devam ediyor.

Elde edilen güncel verilere göre, cumartesi günü Binance borsasının türev işlemler platformu olarak bilinen Binance Futures 10 milyar dolardan fazla açık faiz değeriyle rekor seviyelere yükseldi. Platformun bir yıl içerisindeki artış oranı yüzde 3900 gibi inanılmaz bir değere ulaştı.

Açık faiz oranları ya da türev işlem değerleri, piyasaya para girişindeki artışa işaret eder.

Bazı analistler Binance ile perakende yatırımcının, neredeyse eş anlamlı olduğunu düşünüyor. Bu yönde, Glassnode kurucuları Jan Happel ve Jann Allemann, piyasadaki perakende giriş değerlerinin Binance borsasındaki rakamlarla görülebileceği görüşünde.

Bu nedenle Binance’teki bu artış çok büyük bir oranda kripto alanının tanınırlığını ve perakende yatırımcının kripto paralara olan ilgisini yansıtıyor demek de yanlış olmayacaktır.

Binance Futures (vadeli işlemler), 2019 yılının eylül ayında BTC/USDT paritesinde işlem açılarak faaliyetlerine başladı. Bu tarihten itibaren sürekli büyüme kaydeden platform, şu anda 180’in üzerinde paritede işlem imkanı sağlıyor.

Şu anki haliyle, Binance, en büyük Bitcoin açık vadeli işlem değerine sahip borsa konumunda bulunuyor. Binance Futures platformu, 4,33 milyar dolarla, toplam Bitcoin açık vadeli işlem değerinin yüzde 18,44’ini elinde tutuyor.

Kripto Para Kazandıran Robot