Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

BIST 100 Endeksi Kazançla Kapandı

BIST 100 Endeksi Kazançla Kapandı
Kripto Para Kazandıran Robot
01.04.2021
0
A+
A-

BIST 100 endeksi kazançla kapandı. Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, yüzde 2,50 değer kazandı ve 1.426,56 puanla günü bitirdi.

Gün sonunda, önceki kapanışına kıyasla 34,83 puan artış kaydeden BIST 100 endeksinde, toplam işlem hacmi 22,3 milyar lira olarak kayıtlara geçti.

Kapanışta bankacılık endeksi yüzde 4,24 değer kazanırken, holding endeksi ise yüzde 2,74 değer kazandı. Tüm sektör endeksleri yükseliş gösterirken, en fazla kazandıran yüzde 8,93 ile spor olarak kaydedildi.

Borsa İstanbul‘da BIST 100 endeksi, Türkiye imalat Satınalma Yöneticileri Endeksi’nin (PMI) martta yükselerek sektörün performansında güçlü toparlanma sinyalleri vermesinin ardından, 1.425 puanın üstüne çıktı.

Analistler, artan yeni tip koronavirüs (Covid-19) vaka sayıları ve sıkılaştırılan tedbirlerin yanı sıra döviz kuru ve tahvil faizlerindeki oynaklığın pay piyasalarını negatif etkilediğini belirterek, dün akşam ABD Başkanı Joe Biden’ın açıkladığı yaklaşık 2 trilyon dolarlık altyapı paketinin küresel ölçekte risk iştahını artırdığını dile getirdi.

Yarın yurt içinde veri gündeminin durağan olduğu, yurt dışında ise ABD’de açıklanacak istihdam raporu başta olmak üzere veri gündeminin takip edileceği aktarıldı.

Teknik açıdan ise analistler, BIST 100 endeksinde 1.465 seviyesinin direnç, 1.340 puanın destek konumuna gelebileceğini ifade etti.

Kripto Para Kazandıran Robot