Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

BIST 100 Günü Değer Kaybıyla Açtı

BIST 100 Günü Değer Kaybıyla Açtı
Kripto Para Kazandıran Robot
21.04.2021
0
A+
A-

BIST 100 günü değer kaybıyla açtı. Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, yüzde 0,1 azalış kaydetti ve 1.363,87 puanla güne başladı.

Gün başlangıcında, önceki kapanışına kıyasla 1,40 puan ve yüzde 0,1 değer kaybeden BIST 100 endeksi, 1.363,87 puana düştü.

Açılışta bankacılık endeksi yüzde 0,29 değer kaybederken, holding endeksi de yüzde 0,22 değer kaybetti. Sektör endeksleri içinde en çok kazandıran yüzde 2,74 ile bilişim olurken, en çok kaybettiren ise yüzde 2,10 ile turizm olarak kaydedildi.

Salı günü Borsa İstanbul‘da BIST 100 endeksi, düşüş eğilimine devam etti. Yüzde 0,87 değer kaybeden BIST 100, salı gününü 1.365,27 puanla bitirdi.

Analistler, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınında artan vaka sayıları, ABD-Rusya gerilimi, çip krizi, oynaklığı yüksek emtia fiyatları ve ekonomik aktiviteye ilişkin endişelerin fiyatlanmasıyla hafta başından bu yana pay piyasalarında düşüşler yaşandığını dile getirdi.

Veri gündeminin de sakin seyrettiği haftada pay piyasalarında yükseliş isteğinin güç kazanabilmesi için yatırımcıların küresel ölçekte yeni bir hikayeye ihtiyaç duyduğunu belirten analistler, bugün ABD Hazine Bakanı Janet Yellen’ın, sürdürülebilir finansa ilişkin Uluslararası Finans Enstitüsü tarafından düzenlenen bir etkinlikte yapacağı konuşmanın takip edileceğini aktardı.

Teknik açıdan ise analistler, BIST 100 endeksinde 1.360 desteğinin kırılması durumunda 1.300-1.310 bandının gündeme gelebileceğini, olası yükselişlerde ise iyimserliği artması için 1.400 puan üzerinde kalıcılık aranacağını söyledi.

Kripto Para Kazandıran Robot