Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

BIST 100 Günü Değer Kazancıyla Kapattı

BIST 100 Günü Değer Kazancıyla Kapattı
Kripto Para Kazandıran Robot
26.04.2021
0
A+
A-

BIST 100 günü değer kazancıyla kapattı. Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, yüzde 2,14 artış kaydetti ve 1.374,00 puanla günü bitirdi.

Gün sonunda, önceki kapanışına kıyasla 28,85 puan artış kaydeden BIST 100 endeksinde, toplam işlem hacmi 14,8 milyar lira olarak kayıtlara geçti.

Kapanışta bankacılık endeksi yüzde 0,70 değer kazanırken, holding endeksi ise yüzde 2,39 değer kazandı. Sektör endeksleri içinde en çok kazandıran yüzde 8,81 ile turizm olurken, tek kaybettiren ise yüzde 7,72 ile spor olarak kaydedildi.

Borsa İstanbul‘da BIST 100 endeksi, Avrupa borsalarındaki yükselişlerin pozitif yansıması sayesinde, gün boyunca alıcılı hareket etti.

Analistler, yarın yurt içinde veri gündeminin sakin olduğunu, yurt dışında ise ABD’de tüketici güven endeksi ve Richmond Fed imalat sanayi endeksi başta olmak üzere veri gündeminin takip edileceğini dile getirdi. Bu hafta yurt içinde açıklanacak şirket finansal sonuçlarının da hisse ve sektör bazlı hareketleri artırabileceğine dikkat çeken analistler, ABD Başkanı Joe Biden’ın 1915 olaylarını “soykırım” olarak nitelemesi sonrası ABD ile artan gerilim nedeniyle konuyla ilgili gelişmelerin de izleneceğini kaydetti.

Teknik açıdan ise BIST 100 endeksinde, 1.300-1.310 bandının destek konumunda olduğu; olası yükselişlerin güç kazanabilmesi için 1.400 puanın üzerinde kalıcılık aranacağı ifade edildi.

Kripto Para Kazandıran Robot