Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Bitcoin 64 Bin Doların Üzerinde!

Bitcoin 64 Bin Doların Üzerinde!
Kripto Para Kazandıran Robot

Bitcoin, salı günü üst üste rekor kırarken, yükselişine devam ederek 64 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Bitcoin 64 bin doların üzerinde işlem görüyor. Salı günü ilk önce 62 bin dolar, daha sonra ise 63 bin dolar seviyesinin üzerini gören Bitcoin, yükselişini sürdürerek 64 bin dolar seviyesini geride bıraktı. BTC’nin yükselişini takip eden Ethereum, Ripple ve Litecoin’de de yeni zirveler görüldü.

Bitcoin, salı günü 63 bin dolar düzeyinin üzerini gördükten sonra çarşamba günü yüzde 1,73 oranında artış kaydederek 64 bin dolar seviyesini geçti ve rekor tazeledi.

Geçtiğimiz hafta keskin bir yükseliş ile 61 bin 208 dolar seviyesini test etmesinin ardından 58 bin dolar civarına kadar düşüş yaşamıştı. Pazartesi günü geçtiğimiz haftaki zirvesinin üzerini görerek 61 bin 229 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, salı günü bir önceki zirvesi olan 61 bin 669 dolar seviyesinin üzerine yükseldi.

Bloomberg Galaxy Kripto Para Endeksi hafta başından beri neredeyse yüzde 15 oranında değer kazanırken, Ethereum hafta başından bu yana yüzde 10’dan fazla artış kaydederek 2 bin 377 dolar seviyesini gördü ve rekor kırdı.

Litecoin ise dünden bu yana yüzde 15’ten fazla artış yaşayarak 281 dolar civarında işlem görürken, Ripple’ın çıkardığı XRP iki günde neredeyse yüzde 40 artışla 1,91 dolar seviyesine yükseldi.

Kripto para piyasalarında yaşanan bu yükselişte Coinbase’in halka arzı önemli bir etken olurken, ABD’de beklentilerin üzerinde gelen enflasyon verisi de ralliyi destekledi.

Kripto para borsası Coinbase’in 100 milyar dolar değerlemeyle bugün halka arz edilmesi bekleniyor. Bu rakam New York Borsası ve Nasdaq’ın değerlerinin toplamından daha fazlasına karşılık geliyor.

Coinbase’in çarşamba gübü Nasdaq’ta doğrudan halka açılması ve her şeyin planlandığı gibi gitmesi halinde, Coinbase ABD’deki en büyük kripto para borsası konumuna gelecek.

Kripto Para Kazandıran Robot