Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Bitcoin Fiyat Düşüşleri ve Coinbase Halka Arzı

Bitcoin Fiyat Düşüşleri ve Coinbase Halka Arzı
Kripto Para Kazandıran Robot

Bitcoin

Fiyat Düşüşleri ve Coinbase Halka Arzı

Bitcoin Fiyat Düşüşleri ve Coinbase Halka Arzı

Bitcoin fiyatı, hafta sonu gerilemesine rağmen kayıpları azaltmayı başardı.

Cuma günü geç saatlerde 61 bin dolardan keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin, cumartesi gecesi 51 bin 300 dolara ulaştı. Pazartesi günü ise, 57 bin doların biraz üzerinde işlem gördü.

Uzmanlar, bu düşüşlerin nedeni olarak iki konuya dikkat çekti. Birincisi; Bitcoin madencilerinin büyük bir bölümünün kapanmasına sebep olan Çin’in Xinjiang eyaletindeki elektrik kesintileri, ikincisi ise, Hazine Bakanlığı’nın Bitcoin ve diğer kripto para birimleri aracılığıyla kara para aklamayı durdurabileceği yönündeki spekülasyonlar.

Bitcoin, Coinbase halka arzının hemen öncesinde çarşamba günü 64 bin 899 dolarlık seviyeye ulaşarak rekor kırdı.

Bitcoin’de gerçekleşen büyük bir fiyat düşüşünün, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) gibi kripto oyunlarını vurabileceği konuşuluyor. Bitcoin fiyat dalgalanmalarının COIN hisselerini en azından kısa vadede nasıl etkileyeceği ise, henüz belli değil.

Bitcoin fiyatı, hafta sonu gerilemesine rağmen kayıpları azaltmayı başardı.

Coinbase Halka Arzı

Bir kripto para borsası olan Coinbase (COIN), hızla büyüyen oldukça karlı bir yatırım olarak görülüyor.

Coinbase, dijital varlık ticareti için gerçek dolar basan bir kripto para birimi değişim devidir. Çok fazla dikkat çeken borsanın, parlak bir geleceği olduğu biliniyor. Ancak COIN hissesine girmenin zamanı değil.

Yeni bir hisse senedinin temelini bulmasına izin vermek çok daha akılcı bir yaklaşım olabilir.

Çok kısa olabilen bir halka arz tabanı, genellikle oldukça değişkendir. Ancak, gerçek bir grafik deseni olmadan, ilk çıkışında veya ilk birkaç gününde bir halka arz satın almaktan çok daha yüksek bir başarı şansı sunabilir.

Coinbase Çarşamba günü 385’te açıldı, hızla 429,54’e yükseldi, ancak sonra satıldı. Geçtiğimiz iki gün içinde, hisseler hiçbir zaman 350’yi geçmedi ve cuma gününü 342’de kapattı.

İlk birkaç dakika içinde COIN hissesi satın alan herkes büyük bir zarara uğradı.

Bitcoin Fiyat Düşüşleri ve Coinbase Halka Arzı

Kaynak: www.investors.com

Kripto Para Kazandıran Robot