enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Bitcoin fiyatı rekor seviyeye yaklaştı

Bitcoin fiyatı rekor seviyeye yaklaştı
Kripto Para Kazandıran Robot
12.04.2021
0
A+
A-

Bitcoin fiyatı rekor seviyeye yaklaştı

Bitcoin fiyatı yeni haftanın başında yükseldi ve rekor seviyeye yaklaştı. Dijital para piyasasındaki ruh hali, Amerikan şirketi Coinbase Global’in borsaya yaklaşan girişiyle destekleniyor.

En büyük ve en ünlü kripto para birimi pazartesi günü yüzde 2,6 güçlendi ve fiyatı neredeyse aylık maksimum 61.229 USD’ye (51.505 euro) ulaştı. Ancak daha sonra karını kaybetti ve fiyatı pratikte durgunlaştı.

Bitcoin 13 Mart’ta 61.742 dolara ulaştı. Geçen yıl fiyatı neredeyse iki katına çıktı.

Wall Street’te kripto para birimlerinin kabulü artıyor. Amerika’nın en büyük kripto para borsasını işleten Coinbase Global, 14 Nisan’da Nasdaq’a girecek. Bu, büyük bir kripto şirketinin bu türden ilk teklifi ve sektördeki diğer girişimler için de bir yatırımcı ilgisi testidir.

ada coin

Zumo kripto para biriminin başkanı ve kurucu ortağı Nick Jones, “Borsaya yön veren kripto şirketi büyük bir kilometre taşıdır” dedi.

Jones, “Bu tür adımlar tüketicileri kripto para birimleri konusunda daha güvende hissettiriyor ve en önemlisi, alana olan güveni artırıyor.” dedi.

Bitcoin, halihazırda 2 trilyon dolardan fazla olan ve son aylarda birkaç büyük şirket ve kurumsal yatırımcının ilgisini çeken anjiyomata pazarının ana itici gücü olmaya devam ediyor. Bitcoin satın alan şirketler arasında Tesla ve Square bulunur.

Kripto Para Kazandıran Robot

Büyük yatırım bankaları bile, müşterilerinin dijital varlıklara yatırım yapmasını sağlamanın yollarını şimdiden arıyor. Morgan Stanley, Mart ayında müşterilerine bitcoin fonlarına erişimi yöneteceğini açıkladı.

ada coin