Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Borsa Güne Düşüşle Başladı

Borsa Güne Düşüşle Başladı
Kripto Para Kazandıran Robot

Borsa güne yüzde 0,27’lik bir oran ile düşüşle başladı. Borsada bugün düşüş yaşandı. Borsa İstanbul’ da BIST100 endeksinde düşüş yaşandı.

Endeks Puanları Nasıl Değişti

Endeks, 4,89 puanlık azalış yaşadı. Bu azalış ile 1.803,91 puana düşmüş oldu. Açılış esnasında bankacılık endeksi yüzde 0,44 değer kaybetti. Holding endeksi ise yüzde 0,52 oranında değer kaybetti.

Benzin Fiyatlarında Düşüş Oldu

Bu geceden itibaren benzin satışında 58 kuruş indirim oldu. Enerji Petrol İkmal İstasyonları kısaca açıklaması ( EPGİS ) bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada bu gece yarısından sonta benzin fiyatında 58 kuruş gerileme olacak. Benzinin litre satış fiyatına indirim uygulandı.

Borsa Güne Düşüşle Başladı

Borsa Güne Düşüşle Başladı

İstanbul’ da Benzin Fiyatı

İstanbul’da benzin fiyatlarında ufak çaplı değişiklikler meydana geldi. İstanbul’da ortalama 9, 67 liradan 9, 09 liraya düştü. Diğer illerde de durum benzerlik gösteriyordu.

Onları da şu şekilde sıralanabilir;

  • Ankara’ da 9, 74 liradan 9, 16 liraya kadar düştü.
  • İzmir ilinde ise 9, 76 liradan 9, 18 liraya kadar geriledi.

Benzin fiyatlarında bu şekilde gerilme meydana geldi. Halk bir nebze de olsa rahatladı. rekabet ve serbestlik nedeni ile şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Piyasa Yapıcılığı üstlenecek Olan Bankalar Belirlendi

Akbank, Denizbank, HSBC Bank, QNB Finansbank, Türk ekonomi bankası, T.C ziraat Bankası, garanti bank. Yapı ve kredi bankası iş bankası, vakıflar bank. halk bankası piyasa yapımcılığını üstlenmiştir.

Kripto Para Kazandıran Robot