Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Borsa Tarihinde Bir Rekor Daha Yaşandı

Borsa Tarihinde Bir Rekor Daha Yaşandı
Kripto Para Kazandıran Robot

Borsadaki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Güne 1,997 ile başlayan borsa ani bir hızla 2,000 sınırını aştı. Bu yükseliş, bir rekorun daha yaşanmasına neden oldu.

Borsa, güne 1,997 puanla başladı. Çok geçmeden 2,000 puan oldu. Puanın düşmesi beklenirken artmaya devam etmesi, herkesi şaşırttı. Saat 10.10 gösterirken Borsa İstanbul Endeksi, 2,006 puanı gösterdi.

Borsa İstanbul’da panik yapan bu değerler, öğle vakitlerinde tekrar 1,996 puanlarına düştü. Ancak bu gerilimin ve heyecanının azalmasını sağlamadı. Aksine birçok yatırımcı panik oldu.

Analistler Uyarmaya Devam Ediyor

Analistler, her gün yorum yapmaya ve uyarmaya devam ediyor. Uzmanlara göre bu durumun en büyük nedeni, Covid-19 salgını. Bu salgınla birlikte piyasaların değişeceğini ve borsanın olumsuz etkileneceği, defalarca söylendi. Söylenenler gerçekleşmeye başladı.

Borsa Tarihinde Bir Rekor Daha Yaşandı

Borsa Tarihinde Bir Rekor Daha Yaşandı

Küreselde İştahlar Arttı

Covid-19 salgınıyla birlikte olumsuz gerçekleşen olayların nedenleri, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Çünkü artık geçinmek oldukça zorlaşıyor. Uzmanlara göre Covid-19 salgını bir devrim niteliği taşıyor. Tarih tekrardan kendini yeniliyor.

ABD’ye bakıldığında ise bir nokta çok dikkat çekiyor. Basında artık yatırımcılar yer alıyor. Bu da analistlerin düşüncelerini bir kez daha haklı gösteriyor. Analistler, bu durumun devam edeceğini söylüyor. Ayrıca Omicron varyantası ile ilgili endişeler azalsa da küresel alanda iştahların daha da artacağını belirtiyor. Tüm bu açıklamalardan sonra Borsa İstanbul’daki değişimler, daha sık takip edilmeye başlandı.

 

 

 

Kripto Para Kazandıran Robot