Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Brent Petrolün Varili Haftayı Düşüşle Açtı

Brent Petrolün Varili Haftayı Düşüşle Açtı
Kripto Para Kazandıran Robot
19.04.2021
0
A+
A-

Brent petrolün varili haftayı düşüşle açtı. Bugün küresel piyasalarda brent petrolün varili, 66,59 dolardan alıcı buldu.

Geçen haftanın son işlem gününde 67,38 dolar seviyesine kadar çıkan brent petrolün varili, 66,77 dolar seviyesinden günü kapatmıştı. Bugün saat 09.40 sıralarında kapanışa kıyasla yüzde 0,27 azalış kaydeden brent petrolün varili,66,59 dolardan alıcı buldu. Yine aynı sıralarda Batı Teksas tipi (WTI) ham petrolün varili ise 63,05 dolardan işlem gördü.

Petrol fiyatlarındaki azalışta, dünyanın en büyük petrol tüketicilerinden Hindistan başta olmak üzere bazı büyük ekonomilerde yeni tip koronavirüs (Covid-19) vaka sayılarındaki artışın beraberinde getirdiği sıkı tedbirlerin, ekonomik faaliyetleri ve petrol talebini negatif etkileyeceği algısı rol oynadı.

ABD’den sonra salgından en çok etkilenen ikinci ülke olan Hindistan’da 30 Ocak 2020’de ilk Covid-19 vakasının görülmesinden bu yana en yüksek günlük vaka artışı açıklandı. Hindistan Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, son 24 saatte 273 bin 810 yeni vakanın tespit edilmesiyle toplam aktif vaka sayısı 15 milyonu geçti. Ülkede Covid-19 nedeniyle 1619 kişi yaşamını yitirirken, toplam can kaybı yaklaşık 178 bin 769 oldu.

Bunların yanı sıra, petrol fiyatları, salgından sonra ekonomik faaliyetlerin beklenenden daha hızlı iyileşme göstereceği düşüncesinden destek alıyor.

Teknik açıdan ise brent petrolde, 66,78 ile 67,31 dolar aralığının direnç, 66,25 ile 65,72 dolar aralığının ise destek bölgesi olarak izlenebileceği ifade ediliyor.

Kripto Para Kazandıran Robot