Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Brüksel, Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı üyelerini davet etti

Brüksel, Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı üyelerini davet etti
Kripto Para Kazandıran Robot
12.04.2021
0
A+
A-

Brüksel, Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı üyelerini davet etti

Avrupa Komisyonu (AK) pazartesi günü, Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı’nın 1000’den fazla üyesini yenilenebilir ve düşük karbonlu hidrojen teknolojileri ve çözümleri alanındaki projeleri 7 Mayıs’a kadar sunmaya davet etti.

Bir medya raporunda Komisyon, bunun, iklim açısından nötr bir Avrupa için Hidrojen Stratejisinde belirtilen hedeflere ulaşmak için bir dizi uygulanabilir yatırım projesi oluşturmada önemli bir adım olduğunu belirtti. Temiz Hidrojen Forumu’nun 17-18 Haziran’da yapılacak bir sonraki toplantısı, sunulan tüm projeleri gözden geçirecek ve anlaşmalar için fırsatlar sunacak.

AB İç Komiseri Thierry Breton, saf hidrojenin Avrupa ekonomisinin birçok sektörünün karbondan arındırılması sürecinde kilit bir rol oynadığını hatırlattı. Ona göre, AK çağrısı proje planlamasına ve temiz hidrojen değer zincirinde tespit edilen boşlukların ele alınmasına yardımcı olacak.

AB’nin hidrojen stratejisi, Avrupa’da temiz hidrojenin dağıtımını genişletmeyi amaçlamaktadır. AB stratejisi, 6 GW yenilenebilir hidrojen elektrolizörü kurmayı ve 2024 yılına kadar yenilenebilir enerji kaynaklarından bir milyon ton hidrojen üretmeyi ve 2030 yılına kadar 40 GW yenilenebilir hidrojen elektrolizörünü ve 10 milyon ton hidrojen üretmeyi hedefliyor.

Temmuz 2020’de başlatılan Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı’nın temel amacı, ekonomiyi yeşillendirmek, büyüme ve işler için temiz bir hidrojen pazarı yaratmak amacıyla, tüm hidrojen değer zincirini kapsayan uygulanabilir bir yatırım projeleri zinciri belirlemek ve inşa etmek ve sera gazı emisyonlarının azaltılmasını sağlamaktır.

Avrupa Temiz Hidrojen İttifakı, ulaşım ve hareketlilik, endüstri, enerji ve ısıtmada düşük karbonlu hidrojeni üretmek ve kullanmakla ilgilenen endüstriyi, ulusal ve yerel kamu yetkililerini, sivil toplumu ve diğer paydaşları bir araya getiriyor.

Kripto Para Kazandıran Robot