Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Bu 3 Altcoin’den Tarihi Patlama Gelecek

Bu 3 Altcoin’den Tarihi Patlama Gelecek
Kripto Para Kazandıran Robot
07.02.2021
0
A+
A-

Bu 3 Altcoin’den Tarihi Patlama Gelecek

DataDash’ın kurucusu Nicholas Merten, dikkatleri 3 kripto paraya topladı. İşte detaylar..

DataDash’ın kurucusu ve başarılı analist Nicholas Merten, tarihin en büyük altcoin sezonunun devam ettiğine dikkat çekti. Usta analiste göre, bu 3 altcoin’den tarihi patlama gelecek. İşte o altcoin’ler..

“Ampleforth Multi Milyar Dolarlık Bir Varlık Olabilir”

DataDash’ın kurucusu, 382 bin abonesine, son altcoin sıçramalarına karşın, kripto para piyasasının boğa döngünün henüz başlangıç olduğundan emin olduğunu ifade ediyor. Altcoin’ler güç belirtileri göstermesinden dolayı, Nicholas Merten performansını izlemek amacıyla Ampleforth’un (AMPL) piyasa değerini kullanıyor. Merten, 400 milyon dolar seviyesinin altında bir piyasa değerine sahip olan AMPL’nin 2020 boğa döngüsünün üç aşamasını tekrarlarken önemli ölçüde multi milyar dolar tutarındaki bir varlığa dönüşebileceğine inandığını belirtti. Konuya ilişkin açıklama yapan usta analist, şunları dile getirdi:

“Genel olarak konuşursak, 2020 boyunca yapılmış gerçekten güzel bir teknik birikimimiz var ve bu, en iyi DeFi (merkezi olmayan finans) performanslarından biri olabilir. Ampleforth veya AMPL yeniden satış veya esnek tedarikli kripto para birimlerinden biri. Genel olarak Ampleforth ile ilgili en güzel şey, oluşturduğu teknik modeldir. Burada ilk aşaması var, boğa döngüsünün ilk dalgası burada, alçaktan itibaren… Burada alçalan kanalımız var, eğer isterseniz neredeyse bir boğa bayrağı ve bununla birlikte, döngünün kitlesel hareketi… Bu sezonda ilk aşamayı burada yaşadık. İkincil aşama, konsolidasyon ve şimdi, burada gördüğümüz gibi, üçüncü aşamanın ilk aşamalarına girmeye başlıyoruz… Burada Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para birimine gidebileceğini varsaymak çok gerçekçi… Bu durumda, çok makul bir hedef…”

“Benchmark Protocol Güçlü Bir Altcoin”

Nicholas Merten’in gözünün üzerinde olduğu bir diğer kripto para ise benzersiz yeniden satış yöntemleri nedeniyle Ampleforth ile makul bir şeklinde rekabet edebileceğini vurguladığı Benchmark Protocol (MARK). Merten, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Benchmark ile ilgili olarak, kendisini dolara veya 2018’den itibaren enflasyona göre ayarlanmış bir dolara sabitlemeye çalışan Ampleforth’un aksine, sabitlemeleri olarak SDR (özel çekme hakları) gibi şeyleri kullanıyorlar. Ayrıca yeniden ödeme yapmak için VIX gibi piyasadaki volatilite önlemlerini kullanıyorlar.

“Uniswap 50 Dolarlık Fiyat Hedefine Gidiyor”

DataDash’ın kurucusu Merten’in listesinde bulunan üçüncü kripto para ise şu an 18 dolar değerinden yüzde 177’in üzerinde artabileceğini belirttiği merkezi olmayan borsa Uniswap (UNİ) bulunuyor. Nicholas Merten, UNI hakkında şunları söyledi:

“Pek çok insan merak ediyor, biliyorsunuz, hala 50 dolarlık fiyat hedefi konusunda silahlarıma bağlı mıyım? Ve ben… Burada hala 50 dolara yaklaşacağımızdan eminim… Burada odaklanmak istediğimiz en önemli şey trend. Logaritmik grafikte, burada çok açık. Buradaki destek hattından uzakta büyük bir ortalık vardı ve sonra bu logaritmik destek hattı boyunca pekiştirmeye başladık ve şimdi yine iyimserlik geldikçe kopmaya başladık ve sonunda bir pump elde edeceğimizi düşünüyorum. Çok yakında burada, genel fiyatın yeniden yükselmeye başlayacağını göreceğiz…”

Kaynak: Kriptokoin

Kripto Para Kazandıran Robot