Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Çin’den Olay Yaratacak Kripto Para Kararı!

Çin’den Olay Yaratacak Kripto Para Kararı!
Kripto Para Kazandıran Robot

Zor bir gün geçiren kripto para piyasası, dünyanın ikinci süper gücü Çin’den gelen haber ile rahatladı.

Çin’den olay yaratacak kripto para kararı geldi. Kripto para piyasaları oldukça zor bir gün geçirdikten sonra, dünyanın ikinci süper gücü Çin’den gelen haberle biraz olsun rahatladı.

Kripto para piyasalarının kırmızıya boyandığı ve yatırımcıların adeta diken üstünde olduğu pazar günü, Doğu Asya’da yer alan ve gerek ekonomik gücü gerekse 1.4 milyar nüfusluk popülasyonu ile dünyanın ikinci süper gücü olan Çin’den kripto para piyasalarını rahatlatacak olumlu bir haber geldi.

Bitcoin’e yönelik açıklamalarda bulunan Çin Merkez Bankası Yardımcısı Li Bo, BTC ve diğer kripto varlıkların yatırım aracı olarak artık kullanılması gerektiğine dikkat çekti.

Li Bo, “Bitcoin ve diğer kripto para varlıkları artık alternatif yatırım araçları olarak varlık sınıfına dahil etmenin vakti geldi.” diye konuştu.

Bo’nun bu açıklamaları sonrasında Çin hükümeti, ilk kez Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini varlık değeri olarak tanımış oldu.

Çin’den gelen bu haber sonrasında negatif limanlardan pozitif sulara doğru yelken açan BTC, yatırımcısını az da olsa rahatlattı.

Kripto Para Kazandıran Robot