Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Coinbase, Nasdaq’ın İlk Çıkışından Sonra Yüzde 11 Sıçradı!

Coinbase, Nasdaq’ın İlk Çıkışından Sonra Yüzde 11 Sıçradı!
Kripto Para Kazandıran Robot

Coinbase,

Nasdaq’ın İlk Çıkışından Sonra Yüzde 11 Sıçradı!

Coinbase Global Inc, Nasdaq’ta kısa bir süre için 100 milyar dolardan fazla değer veren yüksek bir profille halka açıldı.

Kripto amiral gemisinin hisseleri, bu olaydan bir gün sonra perşembe günü erken ticarette yüzde 11 arttı.

Açılıştan önce hiçbir hissenin satılmadığı, doğrudan listeleme yoluyla yapılan ilk çıkış, Bitcoin ve diğer dijital varlıklar için dönüm noktası oldu. Böylelikle, ana akım kripto para birimlerinin değerinde bir artış meydana geldi.

Cathie Wood’s Ark fonları çarşamba günü 246 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi satın alırken, fonlarından biri New York Borsası sahibi Intercontinental Exchange’de (NYSE: ICE) 4,4 milyon dolarlık hisse sattı.

Swissquote Bankasının kıdemli analisti İpek Özkardeşkaya, “Bu durum, kripto para piyasasında iş yapan şirketlere yatırım yapabileceğiniz fikrini güçlendiriyor.” dedi.

Coinbase Global Inc, Nasdaq’ta kısa bir süre için 100 milyar dolardan fazla değer veren yüksek bir profille halka açıldı.

2012 yılında Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından kurulan San Francisco merkezli Coinbase’in, dünya çapında 56 milyon kullanıcısı ve platformunda tahmini 223 milyar dolarlık varlığı bulunuyor. Kripto varlıklar, Coinbase’in pazar payının yüzde 11,3’ünü oluşturuyor.

Coinbase’in eylül ayında 6 milyar doların biraz altında olan değerlemesi, bu yıl Bitcoin’in kazanımlarıyla birlikte arttı.

Bununla birlikte, dünyanın en büyük kripto para birimi, geçen gün 64.895.22 dolarlık rekor seviyeye ulaştıktan sonra perşembe günü yaklaşık yüzde 0.9 düştü.

Saat 06: 42’de (ET) Coinbase hisseleri, kripto para borsasına Nasdaq Inc ve Intercontinental Exchange’den daha fazla değer vererek 358,61 dolar ile yüzde 9,4 arttı.

Coinbase Global Inc, Nasdaq’ta kısa bir süre için 100 milyar dolardan fazla değer veren yüksek bir profille halka açıldı.

Kaynak: investing.com

Kripto Para Kazandıran Robot