Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Credit Suisse Türk Bankalarında Hedef Fiyatları Değiştirdi

Credit Suisse Türk Bankalarında Hedef Fiyatları Değiştirdi
Kripto Para Kazandıran Robot
08.04.2021
0
A+
A-

Credit Suisse, Türk bankalarında hedef fiyatları değiştirdi. Kurum, Türk bankalarına karşı temkinli kalacaklarını belirtti.

Bir araştırma notu yayımlayan Credit Suisse, bu raporda Türk bankalarına karşı temkinli olmaya devam edeceklerini ve Naci Ağbal döneminde kısa süren iyimserliğin yerini makro ekonomik endişelere bıraktığını ifade etti.

Türk bankaları için hedef fiyatlarında ortalama yüzde 3’lük bir kesinti yaptığını bildiren Credit Suisse, Akbank ve Garanti için üstün performans derecelendirmesini teyit ederken, İşbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi için nötr notunda değişikliğe gitmedi. Halkbank ve TSKB içinse düşük performans notunu teyit etti.

Türk bankalarının şu an için iskontolu olmalarının görece düşüşü sınırlayacağını kaydeden banka, değerleme/fiyatlama oranının zamana ve koşullara bağlı olduğunu ancak Türk bankalarındaki iskontonun bir süre daha devam edeceğini dile getirdi.

Credit Suisse, 2021 yılı için yüzde 9 gelir büyümesini beklediklerine işaret ederken, gelir getiri oranının ise 64 baz puanlık bir küçülme ile yüzde 10’a gerileyeceğini düşünündüklerini ifade etti.

Akbank için fiyat hedefini hisse başına 7,07 TL olarak belirleyen Credit Suisse, Garanti için fiyat hedefini 10,24 TL olarak belirlerken, Halkbank için 4,08 TL, İş Bankası için 5,75 TL, Vakıfbank için 4,24 TL, Yapı Kredi için 2,58 TL ve TSKB için 1,30 TL olarak belirledi.

Kripto Para Kazandıran Robot