Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Yarın Toplanacak

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Yarın Toplanacak
Kripto Para Kazandıran Robot

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanacak. Toplantıda koronavirüs başta olmak üzere birçok farklı konu ele alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Yarın gerçekleşecek olan toplantıya göreve yeni atanmış olan ile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş ilk defa katılacak.

Hangi Konular Gündemde Olacak?

Kabine toplantısında, başta koronavirüs salgını olmak üzere birçok konunun ele alınması bekleniyor. Bu kapsamda, salgınla mücadele tedbirlerinin verdiği sonuçlar, aşı temini, yerli aşıda gelinen nokta ve aşı takvimi gibi konularla birlikte, Irak’ın kuzeyine düzenlenen operasyon gibi farklı konuların konuşulması öngörülüyor.

Sağlık Bakanı Koca’nın Sunum Yapması Bekleniyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sunum yapması planlanan toplantıda, tedbirlerin vaka sayılarına etkisi, yeni tedbirlere gerek olup olmadığı, mevcut tedbirlerin ne zamana kadar devam edeceği gibi konuların konuşulması bekleniyor. İthal aşıda tedarik süreci, Rus Sputnik V aşısıyla ilgili gelişmeler, yerli aşı çalışmalarında gelinen son aşamanın da toplantının önemli gündem maddeleri arasında olacağı tahmin ediliyor.

Bakan Koca’nın yanı sıra, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da bir sunum yapması bekleniyor. Akar’ın yurt içi ve sınır ötesinde devam eden terörle mücadele faaliyetlerinin yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetlerince Irak’ın kuzeyinde Metina ve Avaşin-Basyan bölgelerinde bulunan terörist hedeflere düzenlenen Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarına ilişkin kabineyi bilgilendirmesi öngörülüyor.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da yapacağı sunumla, önemli dış gelişmeler ile 27-29 Nisan’da BM öncülüğünde, Kıbrıslı taraflar ve garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin de katılımıyla düzenlenecek 5+1 formatındaki gayriresmi Kıbrıs konulu konferans öncesinde bilgilendirme yapması planlanıyor.

Ayrıca göreve yeni atanmış olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın da toplantıda bir sunum yapacağı tahmin ediliyor.

Kripto Para Kazandıran Robot