Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Döviz Kuru Ve Faizde Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çevrildi

Döviz Kuru Ve Faizde Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çevrildi
Kripto Para Kazandıran Robot

Doların hızlı yükselişi, Türk piyasasını alt üst etmeye devam ediyor. Geçim zorluğu çeken vatandaşlar, faiz ve döviz kuru hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklama bekledi. Beklenen açıklama geldi.

Erdoğan, döviz kurundaki artışları tersine çevireceklerini inandığını belirtti. Ardından Kılıçdaroğlu’nun kürsüde yaptıkları hakkında sert sözler söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, faiz konusunda da açıklamalarda bulundu. Düşük faiz politikasını uygulayarak enflasyonu düşürmeyi planladıklarını açıkladı.

Halk, Bu Açıklamalara İkna Olmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamaları, istenilen sonucu vermedi. Vatandaşlar, döviz kuru ve faizle ilgili kesin bilgilerin olmamasından dolayı söylenenleri inandırıcı bulmuyor.

Çok az kesim haricinde halk, fiyatların artmaya devam edeceğini tahmin ediyor. Erdoğan’ın bu konuda kesin ifadeler kullanmaması da tahminleri haklı çıkartıyor.

Döviz Kuru Ve Faizde Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çevrildi

Döviz Kuru Ve Faizde Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çevrildi

Stokçulara Biri Dur Desin!

Doların artmasıyla birlikte şeker, yağ ve daha birçok üründe zamlar üst üste geldi. Vatandaşlar, ne yapacaklarını şaşırdı. Fiyatların artışından sonra satıcıların yaptıkları da şok etti. Sattıkları ürünlerden daha çok kar sağlamak amacıyla zam gelecek ürünleri stokladılar. Satışa sunmayarak halkı mağdur ettiler.

Halk, bu mağduriyetlerden sonra şikayetlerde bulunmaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşanılan bu olayla ilgili, açıklamada bulundu. Bu tür satıcıların tepesinde olduklarını belirtti.

Erdoğan’ın bu açıklamalarından sonra bazı marketlerde ürünler raflarda yerini aldı. Ancak bu açıklama, sorunu tamamen çözmedi. Sorunun ortadan kalkması için düzenlemelerin yapılması ve bir an önce uygulanması bekleniyor.

 

 

Kripto Para Kazandıran Robot