Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

En İyi Değer Yatırımına Sahip 5 Hisse!

En İyi Değer Yatırımına Sahip 5 Hisse!
Kripto Para Kazandıran Robot

En İyi Değer Yatırımına Sahip 5 Hisse!

Değer yatırımı, değerinden daha düşük bir fiyata alım-satım yaptığına inandığınız hisse senedi fiyatının, bir veya daha fazla temel iş ölçüsüne dayandırılarak yapılan bir yatırım stratejisidir.

Yaygın olarak kabul edilen değer ölçütü ise, fiyat-kazanç oranıdır (F / K Oranı).

Değer yatırımcıları, bir işletmenin gerçek değerine kıyasla ucuz olması durumunda, Fiyat / Kazanç oranına göre ölçüm yapılabilir. Fiyat şirketin değerine geri gelirken hisse senedi fiyatı diğerlerinden daha hızlı bir şekilde yükselebilir.

Aşağıdaki tabloda 12 aylık en düşük fiyat-kazanç (F / K) oranına sahip hisse senetlerini gbörebilirsiniz.

Fiyat ($)                 Piyasa Değeri ($)- Son 12 Aylık  Fiyat / Kazanç Oranı
Qurate Retail Inc. ( QRTEA) 12.07 5.0 4.2
Bio-Rad Laboratories Inc. ( BIO) 571.00 17.0 4.5
White Mountains Insurance Group Ltd. ( WTM) 1169.98 3.6 5.1
Huntsman Corp. ( HUN) 26.81 5.9 5.8
Virtu Financial Inc. ( VIRT) 30.07 5.8 5.8

Qurate Retail Inc.: (Qurate Perakende A.Ş.:)

Qurate Retail, e-ticaret hizmeti veren şirketdir. Video ve dijital ticaret hizmetleri sağlamak için televizyon ağları, e-ticaret siteleri, sosyal medya ve mobil uygulamalarla ortaklığı bulunmaktadır. Qurate şimdiden 380 milyon eve ulaştı ve QVC, HSN, Zulily ve Frontgate dahil olmak üzere yedi farklı perakende markasıyla sektörde faaliyet gösteriyor.

Bio-Rad Laboratories Inc.: (Bio-Rad Laboratuvarları)

Bio-Rad, yaşam bilimleri araştırmaları ve kliniksel teşhis ürünlerine odaklanmış bir sağlık şirketidir. Şirket, hücre biyolojisi, gen ekspresyonu ve protein saflaştırma alanlarında kullanılmak üzere aletler, yazılımlar, reaktif ve sarf malzemeleri satmaktadır. Bio-Rad’ın 2020’de 36 ülkede ofisi ve 2,5 milyar doların üzerinde yıllık bir satışı bulunmaktadır.

White Mountains Insurance Group Ltd .: (White Mountains Sigorta Grubu Ltd )

White Mountains Insurance Group, bağlı ortaklıklarıyla beraber sigorta hizmetleri sunan bir holding şirketidir. Mal, kaza sigortası ve reasürans ürünleri sunmaktadır. Şirket, 31 Aralık 2020’de sona eren 2020 mali yılı raporlarında, toplam geliri yüzde 32,2 ve yıllık net geliri ise yüzde 76,2 artış gösterdi. Toplam giderler ise, gelirlerden çok daha yavaş bir şekilde artış göstermesi, net gelirlerinin artış hızına yardımcı oldu.

Huntsman Corp .: (Huntsman Şirketi)

Huntsman, tekstil kimyasalları, boyalar ve gelişmiş poliüretan bazlı formülasyonlar gibi özel kimyasal ürünleri üreticisi bir firmadır. Bu ürünler havacılık, elektronik, sağlık, enerji üretimi, inşaat ürünleri ve otomotiv sektörleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Şirket, dünya çapında tüketici ve endüstriyel müşterilere hizmetini, 30 ülkede 70’in üzerinde tesisi ve yaklaşık 9.000 kişiye verdiği istihdam olanağıyla sürdürmektedir.

Virtu Financial Inc.: (Virtu Finans Şirketi)

Virtu Financial, menkul kıymetler alım satım hizmetleri sunmaktadır. Şirket bir piyasa yapıcı olarak faaliyetlerini dünya çapında 36 ülkede 25.000’den fazla menkul kıymetlere sağladığı likidite ile göstermektedir. Virtu Financial’ın piyasa yapıcılığı bölümü, menkul kıymetler ve diğer finansal araçların alım satımına odaklanmıştır. Şirketin yürütme hizmetleri bölümü ise, kurumlara, bankalara ve aracı kurumlara hisse senedi, ETF ve sabit gelir ticareti için olanak sağlamaktadır.

En İyi Değer Yatırımına Sahip 5 Hisse!

Kaynak: https://www.investopedia.com/

Kripto Para Kazandıran Robot