Es Es Token Yolda!

Es Es Token Yolda!
Kripto Para Kazandıran Robot

Es Es Token Yolda!

Futbol dünyasında takımlar üst üste kripto para çıkarmaya başladı. Bugünlerde ise Es Es token yolda.

Futbol camiasında kripto para rüzgarları esiyor. Son dönemde Türkiye’deki futbol kulüplerinden Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Karşıyaka kendi kripto paralarını çıkardı. Kripto parasını çıkaran spor kulüpleri arasına Eskişehirspor’da katıldı. Şimdilerde ise Es Es token yolda. Öyle ki kripto paranın tanıtımının önümüzdeki hafta yapılması planlanıyor.

Es Es Token

Türkiye’de kripto parasını çıkaran spor kulüplerinin arasına Eskişehirspor da katıldı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, kendi kripto para birimini çıkaracağı bildirildi. Eskişehirspor’un para biriminin adı “Es Es token” oldu ve gelecek hafta tanıtımı yapılacak. Kulübün Es Es token logosuna bakıldığında proje için Bitci Teknoloji ile çalıştığı görünüyor. Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, yeni kripto paraları hakkında şunları dile getirdi:

“Biliyorsunuz, çağımız teknoloji çağı. Çağımız, artık geçmişte hayal dahi edilemeyecek olayların hayata geçirildiği bir çağ. Biz de bu çağa ayak uydurmak, sanal para teknolojisinden yararlanmak adına Türkiye’de bu konuda en önde gelen firma ile anlaşma sağladık, sözleşmeyi imzalamak üzereyiz. Önümüzdeki hafta bununla ilgili sözleşme imzalanacak ve Eskişehirspor’un sanal parası Es Es token, önümüzdeki hafta gündeme gelecek ve hayata geçirilecek. Bunu şu ana kadar Türkiye’de yanlış bilmiyorsam bizden önce 4 kulüp yaptı ve bununla ilgili de ciddi bir gelir elde ettiklerini biliyoruz. Biz Türkiye’de bu sanal parayı hayata geçiren beşinci kulüp olacağız. Bu konuda da gerekli tüm ayrıntıları, önümüzdeki hafta yapacağımız imza töreninde açıklayacağız. Bu projeleri başarıyla hayata geçirirsek ve hedeflenen rakamlara ulaşırsak Eskişehirspor’un borçları emin olun çok kısa sürede bitirilecek ve sapasağlam bir kulüp yaratacağız.”

ada coin
Kripto Para Kazandıran Robot