Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Ethereum Rekor Kırdı!

Ethereum Rekor Kırdı!
Kripto Para Kazandıran Robot
02.04.2021
0
A+
A-

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum, yeni bir rekora imza attı.

Ethereum rekor kırdı. ETH, cuma günü küresel piyasalarda artan risk iştahıyla birlikte 2 bin doların üzerini görerek yeni bir rekora imza attı.

ETH, hafta başından bu yana yüzde 20 oranında değer kazanarak 2 bin dolar seviyesine ulaştı ve rekor kırdı. Daha sonra bir miktar gerileyen Ethereum, cuma günkü işlemlerde 1.988 dolar seviyesinde alınıp satılıyor.

Şubat atında 1.958 dolar seviyesine yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum, daha sonrasında sert bir düşüş trendiyle 1.500 dolar düzeyinin altına inmişti. ETH, küresel piyasalarda yükselen risk iştahından bulduğu destekle rekora ilerlerken, kripto para piyasalarının genelinde artış yaşanıyor.

Bloomberg Galaxy Kripto Para Endeksi, pazartesi gününden beri yüzde 19,66 artış yaşarken cuma günü yüzde 3 artıda işlem görüyor.

Bitcoin ise hafta başından veri yüzde 8’in üzerinde değer kazanırken, Litecoin de hafta başından bu yana yüzde 13,48 oranında artış kaydetti.

ABD’de başkan Joe Biden’ın altyapı planını açıklamasının ardından piyasalarda etkili olan pozitif hava devam ederken, S&P 500 endeksi de yükselen risk iştahıyla birlikte perşembe günkü işlemlerde 4 bin seviyesinin üzerini görerek yeni bir rekora imza attı.

Kripto Para Kazandıran Robot