enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,5701
EURO
15,3499
ALTIN
774,57
BIST
1.810
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Garlinghouse’un SEC Davasına İlişkin Açıklamaları Sonrasında XRP Fırladı

Garlinghouse’un SEC Davasına İlişkin Açıklamaları Sonrasında XRP Fırladı
ada coin
03.04.2021
0
A+
A-

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un SEC davasına ilişkin açıklamaları sonrasında XRP fiyatları son 5 haftanın zirvesine tırmandı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un SEC davasına ilişkin açıklamaları sonrasında XRP fırladı. Garlinghouse’un SEC davasını kazanacağına olan güvenini açıklamasının ardından XRP fiyatları son 5 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Garlinghouse, şirketinin SEC davasından zaferle ayrılacağını söylemesinin ardından XRP, 39 günün en yüksek seviyesine tırmandı. Kripto para birimi XRP, Türkiye saati ile (TSİ) 10.39’da 0.6418 dolara kadar yükseldi ve 22 Şubat tarihinden bu yana en yüksek seviyesini gördü. Daha sonra ise hafif bir geri çekilme yaşadı.

Ripple Davayı Kazanacağından Emin

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edilmesinin ardından aralık ayı sonlarında ciddi kayıplar yaşamıştı.

Kripto Para Kazandıran Robot

Yakın zamanda davaya müdahil olma talebinde bulunmalarına onay verilen XRP sahipleri, şikayetin “15 milyar doların üzerinde zarara” neden olduğunu öne sürüyor.

CNN’den Julia Chatterlet ile röportaj yapan Ripple CEO’Su Brad Garlinghouse, blokzinciri şirketinin davadan zaferle ayrılacağına olan güvenini belirtmişti.

Bu haberle birlikte Twitter’da bazı kullanıcılar tarafından bahsedilen “Coinbase’in XRP’yi yeniden listeleyeceği” söylentisi de bu yükselişte etkili olmuş olabilir.

Ripple ve SEC arasındaki dava ise 4 aydır devam ediyor.