Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Gelecek Vadeden Altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler
Kripto Para Kazandıran Robot

Gelecek Vadeden Altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve deneyim olmadan riskli olabilmektedir. Bu piyasa içerisinde birçok farklı bilgi ve terim bulunmaktadır. Bu nedenle büyük kayıplar vermemek için kripto para piyasasına girilmeden önce detaylı bir şekilde araştırmaların yapılması gerekmektedir.

Bitcoin ile başlayan kripto paralar altcoinler ile devam etmiştir. Günümüzde yüzlerce altcoin yer almaktadır. Ve her geçen gün popülerlik ve talep yoğunluğundan dolayı yeni altcoinler piyasaya eklenmektedir. Fakat önemli olan mantıklı ve karlı alım-satım işlemi yapmak için gelecek vadeden altcoinin bulunmasıdır.

Hangi Altcoinlerin Geleceği Parlaktır?

Son dönemlerde ara ara yeni altcoinler ortaya çıkmakta ve ani bir yükseliş ile kripto para piyasasını hareketlendirmektedirler. Fakat her yeni çıkan altcoin kripto para piyasasında iyi bir konumda olamamaktadır. Altcoinlerin geleceklerinin olması ve güvenilir olabilmeleri için ilk olarak yaratılma amaçlarının iyi olmaları gerekmektedir. Altcoinlerin ortaya çıkış amaçları iyi, mantıklı ve gelecek vaat eden bir sebepten dolayı ise bu altcoinler piyasada kendilerine güçlü bir yer edinerek en iyiler arasına girebilmektedirler. Özellikle son ayların en popüler ve iyi grafik çizen altcoinleri MATIC, Chainlink ve Harmony olmaktadır. Bu altcoinler özellikle son 3 aydır iyi bir yükseliş grafiği çizmekte ve değerlerini yükseltmektedirler. Fakat altcoinlerin gelecekleri Bitcoin’e de bağlı olarak değişebilmektedir.

Kripto paralar Bitcoin ile başlamıştır. Bu nedenle Bitcoin’in yeri ve yaşadığı gelişmeler tüm altcoinleri de yakından ilgilendirmektedir. Bitcoin’in değerinin ani ve büyük düşüş yaşaması sonucunda diğer tüm altcoinlerin değerleri de düşüş yaşamaktadır. Bunun örneği ise 4 ay önce gerçekleşen kripto para piyasasındaki düşüş ile görülebilmektedir.4 ay önce Bitcoin dahil tüm kripto para piyasası düşüş yaşamıştır. Bu düşüş ilk olarak Bitcoin’in düşüşü ile başlamıştır. Kısacası tüm altcoinlerin değerleri ve gelecekleri Bitcoin ile ilişkili olmaktadır. Bir altcoin’in gelecek vaat edebilmesi için alt yapısının sağlam, ortaya çıkış amacının mantıklı olması ve güçlü bir yer edinebilmesi gerekmektedir. Bu hususlara uyan altcoinlerin gelecekleri parlak olmaktadır. MATIC, Chainlink ve Harmony dışında gelecek vaat eden başka altcoinler de bulunmaktadır.

En Çok Gelecek Vaat Eden Altcoinler Nelerdir?

Geleceği parlak olan ve uzun yıllar varlıklarını devam ettirerek değerlerini yükselteceği öngörülen altcoinler bulunmaktadır. Bu altcoinler yatırım için oldukça mantıklı seçim olmaktadır. Çünkü geleceği parlak olan altcoinler uzun yıllar piyasada kalır ve değerin önemli derecede yükseltir. Bu nedenle özellikle kripto para piyasasına ilk kez girecek kişilerin gelecek vaat eden altcoinlere yatırım yapması daha mantıklı olacaktır. Kripto para piyasasında her yatırımda risk bulunmaktadır. Fakat gelecek vaat eden altcoinlere yapılacak yatırımlarda riskin daha düşük olduğu düşünülmektedir.

Yatırım yapmadan önce düşünülen altcoinin tüm geçmiş grafiği incelenmelidir. Bu şekilde altcoin’in geleceğinin olup olmadığı anlaşılabilmektedir. 2021 yılında en çok gelecek vaat eden altcoinler ise MATIC, Chainlink, Harmony, Solona, Ethereum, Cardano, Dash, IOTA, Ripple ve Uniswap olmaktadır. Özellikle 2021 yılında bu altcoinler iyi bir grafik çizmiş ve çok büyük ve ani düşüşler yaşamamıştır. Ethereum Bitcoinden sonra en değerli altcoindir. Bu nedenle bu altcoinler arasında en gelecek vaat edeni Ethereum olmaktadır. Ethereum hem alt yapısı ile hem de yıllardır grafiğinin yukarı yönde gitmesi ile en geleceği parlak altcoindir. Ethereum dışındaki diğer altcoinlerin gelecekleri de son derece parlaktır. Tüm bu altcoinler son 1 sene içerisinde iyi bir şekilde ilerlemiştir. Tüm piyasada yaşanan düşüşlerde bile bu altcoinler çok fazla değer kaybetmeden ilerleyebilmişlerdir.

Kripto Para Kazandıran Robot