enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Gelecek Vadeden Altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler
Kripto Para Kazandıran Robot

Gelecek Vadeden Altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve deneyim olmadan riskli olabilmektedir. Bu piyasa içerisinde birçok farklı bilgi ve terim bulunmaktadır. Bu nedenle büyük kayıplar vermemek için kripto para piyasasına girilmeden önce detaylı bir şekilde araştırmaların yapılması gerekmektedir.

Bitcoin ile başlayan kripto paralar altcoinler ile devam etmiştir. Günümüzde yüzlerce altcoin yer almaktadır. Ve her geçen gün popülerlik ve talep yoğunluğundan dolayı yeni altcoinler piyasaya eklenmektedir. Fakat önemli olan mantıklı ve karlı alım-satım işlemi yapmak için gelecek vadeden altcoinin bulunmasıdır.

Hangi Altcoinlerin Geleceği Parlaktır?

Son dönemlerde ara ara yeni altcoinler ortaya çıkmakta ve ani bir yükseliş ile kripto para piyasasını hareketlendirmektedirler. Fakat her yeni çıkan altcoin kripto para piyasasında iyi bir konumda olamamaktadır. Altcoinlerin geleceklerinin olması ve güvenilir olabilmeleri için ilk olarak yaratılma amaçlarının iyi olmaları gerekmektedir. Altcoinlerin ortaya çıkış amaçları iyi, mantıklı ve gelecek vaat eden bir sebepten dolayı ise bu altcoinler piyasada kendilerine güçlü bir yer edinerek en iyiler arasına girebilmektedirler. Özellikle son ayların en popüler ve iyi grafik çizen altcoinleri MATIC, Chainlink ve Harmony olmaktadır. Bu altcoinler özellikle son 3 aydır iyi bir yükseliş grafiği çizmekte ve değerlerini yükseltmektedirler. Fakat altcoinlerin gelecekleri Bitcoin’e de bağlı olarak değişebilmektedir.

Kripto paralar Bitcoin ile başlamıştır. Bu nedenle Bitcoin’in yeri ve yaşadığı gelişmeler tüm altcoinleri de yakından ilgilendirmektedir. Bitcoin’in değerinin ani ve büyük düşüş yaşaması sonucunda diğer tüm altcoinlerin değerleri de düşüş yaşamaktadır. Bunun örneği ise 4 ay önce gerçekleşen kripto para piyasasındaki düşüş ile görülebilmektedir.4 ay önce Bitcoin dahil tüm kripto para piyasası düşüş yaşamıştır. Bu düşüş ilk olarak Bitcoin’in düşüşü ile başlamıştır. Kısacası tüm altcoinlerin değerleri ve gelecekleri Bitcoin ile ilişkili olmaktadır. Bir altcoin’in gelecek vaat edebilmesi için alt yapısının sağlam, ortaya çıkış amacının mantıklı olması ve güçlü bir yer edinebilmesi gerekmektedir. Bu hususlara uyan altcoinlerin gelecekleri parlak olmaktadır. MATIC, Chainlink ve Harmony dışında gelecek vaat eden başka altcoinler de bulunmaktadır.

ada coin

En Çok Gelecek Vaat Eden Altcoinler Nelerdir?

Geleceği parlak olan ve uzun yıllar varlıklarını devam ettirerek değerlerini yükselteceği öngörülen altcoinler bulunmaktadır. Bu altcoinler yatırım için oldukça mantıklı seçim olmaktadır. Çünkü geleceği parlak olan altcoinler uzun yıllar piyasada kalır ve değerin önemli derecede yükseltir. Bu nedenle özellikle kripto para piyasasına ilk kez girecek kişilerin gelecek vaat eden altcoinlere yatırım yapması daha mantıklı olacaktır. Kripto para piyasasında her yatırımda risk bulunmaktadır. Fakat gelecek vaat eden altcoinlere yapılacak yatırımlarda riskin daha düşük olduğu düşünülmektedir.

Yatırım yapmadan önce düşünülen altcoinin tüm geçmiş grafiği incelenmelidir. Bu şekilde altcoin’in geleceğinin olup olmadığı anlaşılabilmektedir. 2021 yılında en çok gelecek vaat eden altcoinler ise MATIC, Chainlink, Harmony, Solona, Ethereum, Cardano, Dash, IOTA, Ripple ve Uniswap olmaktadır. Özellikle 2021 yılında bu altcoinler iyi bir grafik çizmiş ve çok büyük ve ani düşüşler yaşamamıştır. Ethereum Bitcoinden sonra en değerli altcoindir. Bu nedenle bu altcoinler arasında en gelecek vaat edeni Ethereum olmaktadır. Ethereum hem alt yapısı ile hem de yıllardır grafiğinin yukarı yönde gitmesi ile en geleceği parlak altcoindir. Ethereum dışındaki diğer altcoinlerin gelecekleri de son derece parlaktır. Tüm bu altcoinler son 1 sene içerisinde iyi bir şekilde ilerlemiştir. Tüm piyasada yaşanan düşüşlerde bile bu altcoinler çok fazla değer kaybetmeden ilerleyebilmişlerdir.

Kripto Para Kazandıran Robot
ada coin