Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

İran’dan Kritik Uranyum Açıklaması!

İran’dan Kritik Uranyum Açıklaması!
Kripto Para Kazandıran Robot
16.04.2021
0
A+
A-

İran, daha önce yetkililerin işaret ettiği gibi yüzde 60 oranında uranyum zenginleştirmesi gerçekleştirdi.

İran’dan kritik uranyum açıklaması geldi. Nükleer görüşmelere ilişkin diplomasi trafiği devam ederken, İran tarafından önemli bir açıklama geldi. Konuya ilişkin açıklama yapan İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf, ülkesinin yüzde 60 saflıkta uranyum zenginleştirdiğini söyledi.

Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Kalibaf, İran ve küresel güçler arasında gerginliğe neden olan ülkesinin uranyum zenginleştirme çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu.

İranlı bilim insanlarının yüzde 60 saflıkta uranyum zenginleştirmeyi başardığını belirten İran Meclis Başkanı Kalibaf, halkın iradesinin ülkeye yönelik her türlü komployu etkisiz hale getireceğini kaydetti.

İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Ali Ekber Salihi de söz konusu adımı doğrulayarak konuya ilişkin ayrıntıların daha sonra açıklığa kavuşturulacağını belirtti.

13 Nisan’da açıklama yapan İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Arakçi, Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Başkanı Rafael Mariano Grossi’ye hitaben bir mektup yazarak, İran’ın yüzde 60 saflıkta uranyum zenginleştirme çalışmalarına başladığını kaydetmişti.

İran’ın yüzde 60 saflıkta uranyum zenginleştireceğini öğrenen İngiltere, Fransa ve Almanya, “diplomatik süreci daha fazla karmaşıklaştırmama” konusunda İran’a çağrıda bulunmuştu.

Kripto Para Kazandıran Robot