enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

İşlem Platformu 1 Milyar Dolar Fon Sağladı

İşlem Platformu 1 Milyar Dolar Fon Sağladı
Kripto Para Kazandıran Robot
29.01.2021
0
A+
A-

İşlem Platformu 1 Milyar Dolar Fon Sağladı

İşlem platformu 1 milyar dolar fon sağladı. Robinhood mevcut yatırımcılarından yaklaşık 1 milyar dolar fonlama aldığını açıkladı.

İşlem platformu 1 milyar dolar fon sağladı. Küresel sermaye piyasalarında gündem oluşturan GameStop konusunda bireysel yatırımcıların kullandığı arasında Robinhood da yer aldı. Söz konusu işlem platformu, mevcut yatırımcılardan son sağlama konusunda arayışa başladı.

New York Times tarafından derlenen habere göre Robinhood, şu anki yatırımcılarından 1 milyar doları aşkın fonlama aldı.

Görüşmelere katılarak konuya ilişkin bilgi sahibi olan kaynağın gazeteye yaptığı açıklamalara göre platform, aralarında Sequoia Capital, Ribbit Capital’ın da bulunduğu yatırımcılarıyla yeni fonlama için görüşme gerçekleştirdi.

New York Times’a açıklama yapan Robinhood sözcüsü Josh Drobnyk, fonlamanın yatırımcıların şirkete olan güvenini gösterdiğini, fonlamanın müşterilerine hizmeti devam ettirmeye yardım edeceğini kaydetti. Sequoia ve Ribbit ise söz konusu haberlere ilişkin yorum yapmadı.

ada coin

GameStop Yatırımcıları Da Kullanıyor

Robinhood, başta GameStop olmak üzere bazı hisselerde kısa pozisyon alan hedge fonlara karşı alım gerçekleştiren bireysel yatırımcıların kullandığı platformlardan biri olarak biliniyor.

Platform, emirlerin tamamlanabilmesi için gerekli nakdi toparlayabilmek için bankalardaki kredi hatlarından da yararlandı. Robinhood CEO’su Vlad Tenev, kredi hatlarının kullanıldığını doğruladı ve finansal pozisyonlarını korumak amacıyla söz konusu karışık hisselere alım emirlerinin da kısıtlandığını belirtti.

Kripto Para Kazandıran Robot
ada coin