Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

JP Morgan, Fiyat Hedeflerini İlk Çeyrekteki Kazançlarının Üzerine Çıkardı!

JP Morgan, Fiyat Hedeflerini İlk Çeyrekteki Kazançlarının Üzerine Çıkardı!
Kripto Para Kazandıran Robot
09.04.2021
0
A+
A-

JP Morgan,

Fiyat Hedeflerini İlk Çeyrekteki Kazançlarının Üzerine Çıkardı!

JP Morgan, Fiyat Hedeflerini İlk Çeyrekteki Kazançlarının Üzerine Çıkardı!

JP Morgan analisti Vivek Juneja, ABD Bancorp’u Neutral’den Overweight’e yükseltti

Büyük banka, ilk çeyrekte kazanç sağlamasından hemen sonra strateji değiştirdi ve ABD Bancorp (NYSE: USB), yaklaşan raporunun öncesinde perşembe günü büyük bir Wall Street yükseltmesi yaptı.

Analist:

JP Morgan analisti Vivek Juneja, ABD Bancorp’u Neutral’den Overweight’e yükseltti ve fiyat hedefini 53 dolardan 60 dolara çıkardı. Juneja, kapsamı altındaki diğer yedi büyük sermaye bankası hissesinin fiyat hedeflerini de yükseltti:

Bank of America Corp (NYSE: BAC),

Citigroup Inc (NYSE: C),

Citizens Financial Group Inc (NYSE: CFG)

Fifth Third Bancorp (NYSE: FITB),

Regions Financial Corp (NYSE: RF),

Truist Financial Corp (NYSE: TFC) ve

Wells Fargo & Co. (NYSE: WFC).

The Thesis:

Juneja, yazdığı güncelleme notunda, yatırımcıların iki nedenden ötürü büyük bankalardan son derece güçlü ilk çeyrek rakamları beklemeleri gerektiğini söyledi.

Birincisi, bankaların kredi rezervlerini serbest bıraktığı anlamına gelen, makroekonomik ortamın gelişmesi.

İkincisi ise, kartla ilgili daha yüksek ücretler alınacağı anlamına gelen harcamalardaki artış. Harcamalardaki bu keskin artış, ABD Bancorp için özellikle iyi bir haber. Juneja, 2019’da şirketin toplam gelirinin yaklaşık yüzde 16’sını oluşturan kartla ilgili çok fazla ücret gönderdiklerini söyledi.

JP Morgan analisti Vivek Juneja, ABD Bancorp’u Neutral’den Overweight’e yükseltti

Juneja, ABD Bancorp’un 2022 tahmini kazancının yalnızca 13,5 katı kadar cazip bir değerlemeyle işlem yaptığını söyledi.  Ayrıca, ilk çeyrek kazanç sezonuna giren diğer birkaç büyük banka hissesinde de yükseliş yaşıyor.

Bunun yanında JP Morgan; Bank of America Corp, Citizens Financial Group Inc ve Regions Financial Corp. için Aşırı Ağırlık derecesine sahiptir.

Benzinga’nın Alımı: Banka kazanç sezonu, 14 Nisan Çarşamba günü JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM), Goldman Sachs Group Inc (NYSE: GS) ve Wells Fargo & Co.

Bankalar muhtemelen bazı etkileyici ilk çeyrek rakamları ortaya koyacaklar. Ancak, yaşanan büyük yükselişlerin ardından, hisse senedi fiyatlarına ne kadar yukarı yönlü kazançlar eklendiğini göreceğiz.

JP. Morgan analisti Vivek Juneja, ABD Bancorp’u Neutral’den Overweight’e yükseltti

Kaynak: Yahoo.Finance

Kripto Para Kazandıran Robot