Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

JPMorgan, 13 Milyar Dolarlık Tahvil Sattı!

JPMorgan, 13 Milyar Dolarlık Tahvil Sattı!
Kripto Para Kazandıran Robot
16.04.2021
0
A+
A-

JPMorgan, 13 Milyar Dolarlık Tahvil Sattı!

JPMorgan Chase & Co. perşembe günü 13 milyar dolarlık tahvil sattı.

Federal Rezerv’in yardım tedbirlerinden sonra sermayesini arttırmak için en ucuz borçlanma maliyetlerinden bazılarından yararlanan JPMorgan Chase & Co. perşembe günü 13 milyar dolarlık tahvil sattı. Bu durum, bir bankanın şimdiye kadar yaptığı en büyük anlaşma olarak kaydedildi.

Anlaşma, hazine tahvillerine göre makul bir prim sağlayan kurumsal borçluların, yüksek borç talebi görmeye devam ettikleri sırada piyasaya çıkmış oldu.

Yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, sipariş defterleri yaklaşık 26 milyar dolara çıktı ve JPMorgan’ın borcun faizini başlangıçta sunduğu yüksek spreadlerden kesmesine izin verdi.

Hazine likiditesi, Mart 2020’de ortadan kalktı. Buna karşılık, Fed bankalara ek kaldıraç oranlarını hesaplarken hazineleri veya mevduatları hesaba katmak zorunda olmadıklarını söyledi. Bu da, onlara varlıklarını yedeklemek için ne kadar sermaye ayıracaklarını söylüyor. Bu muafiyet, iki hafta önce ortadan kalkmış oldu.

JPMorgan Chase & Co. perşembe günü 13 milyar dolarlık tahvil sattı.

Bloomberg Intelligence analisti Arnold Kakuda; bankalara, JPMorgan’ın teminatsız borç satışının toplam zarar karşılama kapasitesini veya TLAC gereksinimlerini karşılamasına ve oranı yeniden dengeye getirmesine yardımcı olacağını söyledi.

Bankanın Finans Direktörü Jennifer Piepszak, üç ayda bir gelir çağrısı yapan analistlere “SLR’yi yönetmek için kaldıraçlarımız var ve yapacağız” derken, şirket konu hakkında daha fazla yorum yapmayı reddetti.

Banka; satış, sabit gelir, döviz ve emtia alım satım gelirinde yüzde 15 artış ve kredi rezervlerinden 5.2 milyar dolarlık serbest bırakma dahil olmak üzere güçlü ilk çeyrek kazançlarını takip ediyor.

JPMorgan Chase & Co. perşembe günü 13 milyar dolarlık tahvil sattı.

Kaynak: finance.yahoo.com

Kripto Para Kazandıran Robot