Kripto Balinaları Bu 3 Altcoin’i Stokluyor!

Kripto Balinaları Bu 3 Altcoin’i Stokluyor!
Kripto Para Kazandıran Robot
07.03.2021
0
A+
A-

Ünlü kripto analiz firması Santiment, kripto balinalarının geçtiğimiz hafta hangi altcoinleri stokladığını açıkladı.

Kripto balinaları bu 3 altcoin’i stokluyor. Santiment, dev balinaların geçtiğimiz hafta hangi altcoin projelerini satın aldığını açıkladı. Santiment bunun yanı sıra balinaların diğer kripto paralar ve nakit için sattığı altcoin’lere yönelik de bilgi verdi.

Balinalar Sessizce Bu 3 Altcoini Biriktiyor

Dünyaca ünlü kripto analiz firması Santiment, yeni raporunda 3 Mart’tan itibaren 100+ yearn.finance (YFI) tokenine sahip balina sayısının geçtiğimiz hafta 64 iken 68’e yükseldiğini açıkladı.

Santiment, Enjin (ENJ) oyun tokeninin de bu hafta dev balinaların odağında olduğunu belirtti. Açıklanan güncel verilere göre, 1 milyonun üzerinde  tokene sahip 91 ENJ sahibi bulunuyor,  önceki hafta bu sayı 84 idi.

Santiment ayrıca, balinaların Crypto.com internet sitesinin yerel kripto parası olan CRO’yu gözle görülür bir hızla biriktirdiğini tespit etti. Firma, 3 Mart tarihinde 2.591 kişinin 10.000’den fazla CRO tokeni satın aldığını ve bunun bir hafta içinde yüzde 2.78’lik bir artışa tekabül ettiğini söyledi.

ada coin

Balinalar Bu 3 Altcoin’i Gözden Çıkardı

Santiment’in açıklamalarına göre, balinaların nakit veya diğer varlıklar lehine sattığı üç altcoin ise, katman 2 ölçekleme çözümü Polygon MATIC), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ve off-chain ölçekleme çözümü Raiden (RDN) olarak kayıtlara geçti.

MATIC balina popülasyonu azalıyor olsa dahi kripto analiz firması Santiment, kısa bir süre önce ENJ, Theta Fuel (TFUEL) ve XinFin (XDC) ile birlikte ölçeklendirme çözümünün şu anda piyasanın büyük bir bölümünden, özellikle de BTC’den daha iyi performans gösterdiğini söyledi. Bazı altcoin’ler son zamanlarda Bitcoin’den daha iyi performans sergiliyor. Santiment, 49.500 Twitter takipçisine, devasa kripto balinalarının Bitcoin rezervlerini tükettiğini ve büyük olasılıkla en büyük kripto paranın önemli ölçüde artmasını engellediklerini ifade ediyor.

Kaynak: Kriptokoin.com

Kripto Para Kazandıran Robot