enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Kripto Balinalarının Hedefindeki Ren AHT Yaptı

Kripto Balinalarının Hedefindeki Ren AHT Yaptı
Kripto Para Kazandıran Robot
20.02.2021
0
A+
A-

Santiment, balinaların bu ay Ren satın aldığını ve altcoinin fiyatını rekor seviyelere taşıdığını belirtti.

Kripto balinalarının hedefindeki Ren AHT yaptı. Davranış analizi firması Santiment, kripto balinalarının bu yılın şubat ayında Ren (REN) satın aldığını ve altcoin’in fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıdığını ifade etti. Altcoin fiyatı, 1.80 dolara yükseldi.

Ren, “değerin blok zincirleri arasında hareketini sağlayan açık bir protokoldür.” Özünde, “geliştiricilerin kendi DeFi uygulamalarına çapraz zincir işlevselliği getirmelerine olanak tanıyan bir ağ (ve buna eşlik eden bir SDK)”olan RenVM vardır.

Davranış analizi firması Santiment tarafından açıklanan rapora göre, ocak ayının sonlarına doğru, balina adresleri bazı şeylerin değiştiğini gösterecek kadar ani şekilde yükseldi. Firma ayrıca, “Ren ağında etkileşimde bulunan benzersiz adreslerin miktarının istikrarlı bir şekilde arttığını” fark etti. Firma ayrıca, “günlük yeni REN adreslerinin miktarının oldukça şaşırtıcı olduğunu” söyledi.

Altcoin İlgisinin Arkasına Ne Var?

Büyük olasılıkla bu ay Ren’e olan ilginin artış yaşamasına her şeyden çok etki eden şey, 2 Şubat tarihinde “Ren geliştirme ekibinin Alameda’ya katılacağını” açıklamasıydı.

ada coin

Ren tarafından paylaşılan blog metninde şu ifadeler yer alıyor:

“Alameda’ya katılımın bir parçası olarak ren geliştirme ekibi, Multichain kütüphanelerimizde ve RenVM’in kendisinde solana için desteğe öncelik verecek. Bu destek şu anda denetleniyor ve 2.çeyrekte solana ile varlıklar arası köprü kurmaya başlayabileceğimizi tahmin ediyoruz. Bunu yapmak serum üzerinde ve aynı zamanda daha geniş solana ekosistemi üzerinde derin bir etkiye sahip olacak.”

Bunun yanı sıra Ren ekibi şu ifadeleri kullandı:

Kripto Para Kazandıran Robot

“Bu yeni ortaklığın Blockchain alanında, özellikle solana üzerinde daha geniş bir etkisi olacak. ETH ve ERC20’leri zincirler arası taşıma yeteneği ile birlikte SOL, SRM ve diğer Solana-yerel varlıkları zincirler arasında taşıma yeteneği gelecek. Bu, Solana’yı DeFi’ye daha derin bir şekilde entegre etmemize yardımcı olacak. Uygulamalarına ve varlıklarına daha fazla likidite ve fayda sağlayacak.”

Kaynak: Kriptokoin

ada coin