enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,5701
EURO
15,3499
ALTIN
774,57
BIST
1.810
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Kripto Para Piyasasında Neler Oluyor? (3 Nisan)

Kripto Para Piyasasında Neler Oluyor? (3 Nisan)
ada coin
03.04.2021
0
A+
A-

Günün kripto para haberleri, en güncel gelişmeler, değer kazanan ve kaybeden kripto paralar…

Koronavirüs salgını sürecinde kripto paralara olan ilgi önemli ölçüde arttı. Bununla birlikte yatırımcılar Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi önemli kripto paraların hareketlerini yakından izlemeye başladı. Yatırımcılar tarafından en çok merak edilen kripto paralar; Bitcoin, Ethereum, Ripple güne nasıl başladı?

Dünkü işlemlerde kripto para piyasalarının genelinde bir yükseliş hakimdi. Buna göre, Bitcoin 60 bin dolar seviyesini görmesinin ardından bu seviyenin sınırlarında seyretti. Ethereum ise bir hafta içerisinde yüzde 20 oranında değer kazanarak 2 bin doların üzerini test etti ve rekor kırdı. Zirveyi gören ETH daha sonra 1.988 dolar civarında işlem gördü. Ripple da kazanım elde ederek 0,58179 seviyelerinde işlem gördü. Bunların yanı sıra Coinbase hisselerini Nasdaq’a kote ettirmek için onay aldı ve 14 Nisan tarihinde halka açılacağını açıkladı.

Bitcoin Ne Kadar Oldu?

En değerli kripto para birimi Bitcoin, varlığın şu anki en yüksek değeri olan 61.800 doların altında konsolide olmayı sürdürüyor. Bununla birlikte BTC, başka bir büyük hamle yapmak üzere olabilir.

Kripto Para Kazandıran Robot

Bitcoin şu sıralar %-0,52 değer kaybıyla 59.181,9 seviyesinde işlem görüyor.

Ethereum Ne Kadar Oldu?

Nisan ayına iyi bir başlangıç yapan altcoinler Ethereum’un öncülüğünde yükselmeye başladı. ETH’nin 2140 dolar düzeyinde ocak ayından gelen bir trend direnci bulunuyor.

Ethereum gece saatlerinde 2145 dolar düzeyine ulaşarak rekor kırdı. Daha sonra ise bu direnç bölgesinden biraz geri çekildi. 2000 düzeylerinin iyi bir destek olması için biraz daha bu düzeylerde oyalanabilir.

Ripple Ne Kadar Oldu?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC davasından zaferle ayrılacaklarını söylemesinin ardından XRP, 39 günün en uüksek seviyesini test etti. XRP, TSİ 10.39’da 0.6418 dolara tırmanarak 22 Şubat’tan beri kaydedilen en yüksek seviyeye ulaştı ve daha sonra bir miktar geri çekilme yaşadı.

Tether Ne Kadar Oldu?

Tether şu sıralar %-0,03 oranında düşüş yaşayarak 0,9999 seviyesinden alınıp satılıyor.

BTT Ne Kadar Oldu?

BitTorrent şu sıralar rekor üstüne rekor kırıyor. BTT’de devam eden çift haneli yükselişler bugün de devam ediyor. BitTorrent şu sıralar %27,58 oranında değer kazanarak 0,007354 seviyesinden işlem görüyor.

CHZ Ne Kadar Oldu?

Chiliz şu sıralar %-2,10 oranında düşüş yaşayarak 0,488162 seviyesinden alınıp satılıyor.

 Güncel Haberler 

Ethereum ve Polkadot Rekor Tazeledi

Ethereum gece saatlerinde 2 bin 145 dolar seviyelerine yükselerek rekor tazeledi. Daha sonra ise bu direnç bölgesinden biraz geri çekildi.

BNB ve Ethereum’daki hareketliliğin ardından Polkadot da yeniden yükselişe geçerek rekor kırdı. Güne içerisinde 46.8 dolar seviyelerine yükselen Dot’da retest seviyesi 41.18 dolar düzeyidir.

Ripple Son 5 Haftanın En Yükseğinde

CNN’den Julia Chatterley ile bir röportaj gerçekleştiren Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, blokzinciri şirketinin dava karşısında “galip geleceğine” olan inancını dile getirdi.

Garlinghouse’un açıklamalarının ardından Ripple, 39 günün en yüksek seviyesine yükseldi. XRP, saat 10.39’da 0,6418 dolar seviyesine tırmandı.