Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı
Kripto Para Kazandıran Robot

Kripto paralarda son zamanlarda oldukça gelgitli hareketler meydana geldi. Kripto paraların hepsinde düşüş meydana gelmişti geçtiğimiz haftalarda. Ancak bu hafta ve bundan sonraki haftalarda kripto paralarda artışlar meydana gelecek.

Bitcoin İle Başlayan Düşüş Bitcoin İle Toparlandı

Geçen haftalarda bitcoin ile para düşüşü meydana geldi. Ancak yine bitcoin ile birlikte bu düşüş toparlanmaya başlandı. Kripto paralardaki düşüş dalgası yavaş yavaş yükselişe geçti.

Kripto Paralarda Düşüş

69 bin dolar seviyesinde seyir halinde olan dolar bu seviyelerden 42 bin dolar seviyesine düştü. Bitcoin yüzde 8 yakın prim ile 51 bin 426 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı.

Kripto Para Piyasasında Hareketlilik

Kripto para birimleri oldukça fazla değer kaybetti ve düşüş yaşadı. Lider konumunda olan kripto para birimi Bitcoin tarihi zivesinde % 40′ a yakın düşüş yaşanmış oldu. Altcoinlerde de büyük kayıplar yaşandı.

Ethereumda Durum Nedir?

Ethereumda da düşüşler meydana geldi. 4 bin dolar seviyesinin altına düştü. Ethereum bu aralar yüzde 11 pirim ile 4411 dolar seviyesinde işlem görüyor.

42 Milyon Dolar Çıktı

Dijital varlık yatırım ürünlerine giriş sürekli olarak devam ediyor. Sürekli olarak devam eden yatırımın ürünlerinde cuma günü 42 milyon dolarlık çıkışın yaşandığı gözlemlendi. Kripto para yükselişte olsa da genel olarak bir gerileme mevcut. Kripto paralarda sermaye girişi gerilemiş durumdadır.

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı
Kripto Para Kazandıran Robot