Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Mart Ayında Sizi Zenginleştirebilecek Büyüyen 3 Hisse Senedi – Salesforce

Mart Ayında Sizi Zenginleştirebilecek Büyüyen 3 Hisse Senedi – Salesforce
Kripto Para Kazandıran Robot
02.03.2021
0
A+
A-

Mart Ayında Sizi Zenginleştirebilecek Büyüyen 3 Hisse Senedi – Salesforce

3-Salesforce

Uzun vadeli yatırımcıların mart ayında güvenle satın alabilecekleri son bir büyüme hisse senedi ise, bulut tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) devi salesforce.com’dur (NYSE: CRM).

CRM yazılımı, tüketiciye hizmet veren herhangi bir işletme için değer taşıyan bir üründür.

Salesforce Customer 360: An In-Depth Guide - Forcivity

CRM, müşteri bilgilerini kaydetme, sorunları izleme, çözme, pazarlama, kampanyalarını yönetme ve mevcut müşterilere yeni ürünler önermeye yardımcı olan bir yazılımdır. Yazılım, perakende ve hizmet tabanlı şirketler için bariz bir tercih sebebi olurken, imalat ve finans sektörüyle ilgili işletmelerde de kendine yer buluyor. Salesforce, küresel CRM gelirlerinde tartışmasız en baskın güçtür.

IDC’ye göre, Salesforce dünya çapındaki CRM’in 2’den 5’e kadar olan toplam pazar payının yaklaşık yüzde 20’sini kontrol ediyor. Bulut tabanlı CRM yazılımının önümüzdeki yıllarda çift haneli bir oranda büyümesi beklendiğini, göz önünde bulundurursak Salesforce kendisini oldukça iyi bir konumda buluyor.

Geçen hafta 2020 için dördüncü çeyrek işletme sonuçlarını açıklayan şirket, başarılı bir yılı daha geride bıraktı.

2020 yılı toplam satışları yüzde 24 artış ile 21,3 milyar dolara yükseldi. CEO Marc Benioff önümüzdeki birkaç yıl içinde Salesforce’un 50 milyar dolardan fazla satış yapmasını hedeflediğini belirtti.

Diğer bir deyişle, yüzde 20’lik yıllık bir satış büyümesi, Salesforce için hemen hemen bir temel haline geldi.

Ayrıca, Salesforce’un 27,7 milyar dolar nakit ve hisse senedi karşılığında Slack Technologies’i satın almanın tam ortasında olduğunu da unutmayın.

Anlaşmanın kapandığını varsayarsak, Salesforce, Slack’in bulut tabanlı kurumsal iletişim platformunu CRM çözümleri ile çapraz satış yapmak için bir sıçrama noktası olarak kullanabilecek.

Salesforce bir mega-cap hisse senedi olabilir, ancak hala büyüme hikayesinin ilk safhalarında.

Mart Ayında Sizi Zenginleştirecek Büyüyen 3 Hisse Senedi – Salesforce

Kaynak: https://www.fool.com/

Kripto Para Kazandıran Robot