Netflix Hisse Senedi Yükseliyor

Netflix Hisse Senedi Yükseliyor
Kripto Para Kazandıran Robot

Netflix Hisse Senedi Yükseliyor

Netflix hisse senedi, Netflix yüksek gelir ve kaliteli şirketler arasında yerini korumaya devam ediyor. Yatırımcıların bu Netflix hisselerini elinizde tutmanızda ısrarcı bir tavır sergiliyor. Netflix, yatırımcılarına kazanç sağlamaya devam ediyor.

Kuruluş amacına bakıldığında öncelikle posta siparişi olarak hizmet veren Netflix bir DVD kiralama sistemi olarak başladı. Sitemin kullanıcılar tarafından beğenilmesi ve ilgi odağı olmasından sonra ücretsiz bir eklenti olan dijital video akışını aktif etti. Netflix 2011 yılında bağımsız bir abonelik hizmeti sunmaya başladı.

Dijital bir akış üzerinden kullanıcılarına ücretli abonelik seçeneklerini sunarak planlı bir çalışma sonucu küresel anlamda geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Başlangıçta 26 milyona yakın bir aboneye sahip olan Netflix son yapmış olduğu güncellemelerle bu sayıyı 209 milyona çıkartarak küresel alanda büyük bir çıkış yakaladı.

DVD posta hizmetini bir kenara bırakarak düşük maliyetli yeni yapılanmalar ile dünya genelinde büyüme hacmi olan yeni bir alanda ilerlemenin daha doğru olacağını gördü. ABD’de piyasaya hakim olan Netflix DVD kiralama işini bir kenara bırakarak yeni projelerini hayata geçirdi.

ada coin

İçerik üreticisi olarak dünya genelinde büyük bir Pazar hacmine sahip olan Netflix Çin haricindeki ülkelerde bu alanda liderliğini sürdürmektedir. Yapılan yenililer ile beraber bu pazarda harika projeleri hayata geçirerek daha fazla kullanıcıya erişim sağladı. Qwikster etkinliğinden bu yana bileşik yıllık büyüme oranı elde ederek %2,240 kazanç elde etti.

Netflix Hisse Senedi

Netflix hisse senedi, Uzun vadeli piyasa ortalamasına göre %10’luk bir yıllık getiri, 20 yılda %673’e varan bir kâr sağlıyor. Ortalama kazancı sadece %11’e çıkararak, 20 yılda %806 getiri elde edilebilir.

Kripto Para Kazandıran Robot