Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Netflix, Eski Cazibesini Yeniden Kazanıyor

Netflix, Eski Cazibesini Yeniden Kazanıyor
Kripto Para Kazandıran Robot
02.04.2021
0
A+
A-

Netflix, Eski Cazibesini Yeniden Kazanıyor

Analistler, sert başlayan 2021’den sonra şirketin cazibesini yeniden kazandığını söyledi.

Netflix Inc., ikinci çeyreğe hızlı başladı ve hisse senetlerini bir dönüş için hazır olarak gören Wall Street, üç hafta içindeki en iyi kazancını açıkladı.

Yayın devi, Eylül 2019’dan bu yana ilk üç aylık düşüşüyle ​​yıla zayıf bir başlangıç ​​yaptı.

Ancak analistler, Netflix’in piyasadaki hakim konumunu geri alması ve daha fazla borç almaktan kaçınması için alan sağlayan gelişmiş finans konusunda giderek daha fazla yükseldiğini söylüyor.

Akıcı rekabet her zamankinden daha güçlü olmasına rağmen, bu tür temellerin payları yükselttiği görülüyor.

Piper Sandler, perşembe günü kapsamlı bir inceleme yaparak; tutarlı abone kazanımlarının, mütevazı fiyat artışlarının ve orijinal içeriğinin uzun vadeli kazançlar için bir fırsat yarattığını yazdı.

Bu tür avantajlar, Discovery + veya ViacomCBS’s Paramount + gibi yeni hizmetlerle rekabet etme gücü ve Disney + ‘daki hızlı büyümeye rağmen stoğu desteklemek olarak görülüyor.

Piper iyimserliğinde yalnız değil. Bloomberg tarafından takip edilen firmaların yüzde 70’inden fazlası Netflix’te yükseliş görüşüne sahipken, yüzde 11’i negatif derecelendirmeye sahip.

Netflix Inc., ikinci çeyreğe hızlı başladı ve hisse senetlerini bir dönüş için hazır olarak gören Wall Street

Netflix‘in kullanıcı tabanı, 200 milyonu aşan ve yayın yapan aboneler için pazar payının yüzde 45’inden fazlasını oluşturan, rekabete dayanabilecek tekil bir avantaj olarak görülüyor.

Bu haftanın başlarında, Lightshed Partners analisti Richard Greenfield, bazı analistlerin yeni hizmetlerin Netflix’i ikinci plana düşüreceğini söylediğini hatırlattı. Ancak Greenfield, bu hizmetlerin aksine, rekabeti yükseltip lineer TV’den akışlı TV’ye geçişi hızlandırdığını söyledi.

Loop Capital Markets’a göre, yayın akışı büyüdükçe Netflix, rakipleri Paramount gibi insanların kullandığı dördüncü, beşinci veya altıncı akış hizmetleriyle kolayca savaşabilecek duruma gelecek.

Şifre Kırma

Şirketin hesaplar arasında şifre paylaşımını engellemek için adımlar atarken Netflix izleyicilerinin başka bir rakibe geçmeyeceği, önemli bir varsayımdır. Bu, kullanıcıların aboneliklerini iptal etmelerinin artmasına neden olabilecek endişeler yaratsa da, söz konusu risk, ödeme yapmayan izleyicilerin kaydolması durumunda ortaya çıkacak gelir artışı ile dengeleniyor.

Netflix‘in ilk çeyrek sonuçlarını 20 Nisan’da bildirmesi planlanıyor ve Wall Street, yıldan yıla yaklaşık yüzde 24’lük bir büyümeyi temsil edecek 7,13 milyar dolarlık gelir bekliyor.

Netflix, Eski Cazibesini Yeniden Kazanıyor

Kaynak: Yahoo.Finance

Kripto Para Kazandıran Robot