Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

New York Belediye Başkanı, Şehri Bir Yılda Bitcoin Merkezi Yapacak

New York Belediye Başkanı, Şehri Bir Yılda Bitcoin Merkezi Yapacak
Kripto Para Kazandıran Robot

Başkan Adams, Francis Suarez’in bitcoin merkezine dönüştürmeye başladığı Miami ile rekabet edeceğini açıkladı.

Belediye Başkanı Adayı New York Şehrini Bitcoin Merkezine Dönüştürme Sözü Verdi

2021 New York belediye başkanlığı seçimleri devam ediyor. Eski bir polis memuru olan Brooklyn İlçe Başkanı Eric Adams şu anda lider konumda yer alıyor. Oylamanın ilk turunu yüzde 31,7 destekle önde götürdü. Medeni haklar avukatı Maya Wiley %22,3 ile ikinci olurken, onu %19,5 ile şehrin eski temizlik komiseri Kathryn Garcia izledi. Eski başkan adayı Andrew Yang yüzde 11,7 oyla dördüncü oldu.

Geçen hafta yaptığı seçim gecesi partisi konuşmasında Adams şunları söyledi:

“Bir yıl sonra başka bir şehir göreceksiniz… Biz buraya iş getireceğiz. Yaşam biliminin merkezi, siber güvenliğin merkezi, sürücüsüz arabaların merkezi, insansız hava araçları, bitcoinlerin merkezi olacağız. Tüm teknolojinin merkezi olacağız. Miami! Bitcoin şirketlerini geri istiyoruz”

Florida Bitcoin’in Merkezi Olmaya Çok Yakın

Florida’da Miami Belediye Başkanı Francis Suarez bir bitcoin avcısı olarak biliniyor. Ayrıca şehrini bir bitcoin merkezine dönüştürmeye çalışıyor. Şehrin çalışanlarına bitcoin olarak ödeme yapmasına, ücretler ve vergiler için kripto para birimini kabul etmesine ve hatta BTC’yi bilançosunda tutma olasılığını keşfetmesine izin veren bir teklif sundu.

Belediye Başkanı Suarez konferansta yaptığı açıklamada, şehir kısa süre önce Bitcoin 2021 konferansına ev sahipliği yaptı ve blockchain.com genel merkezini oraya taşıyarak “şehrimiz için 300 yeni iş ve 30 milyon dolarlık tekrarlayan ekonomik etki yarattı” dedi.

Bir başka New York belediye başkan adayı Andrew Yang da NYC’yi bir bitcoin merkezine dönüştürmek istiyor. Şubat ayında şöyle demişti: “Dünyanın finans başkenti olan NYC’nin belediye başkanı olarak, şehri BTC ve diğer kripto para birimleri için bir merkez haline getirmek için yatırım yapabilirim.”

Ancak 46 yaşındaki Demokrat geçen hafta yarışa dahil oldu. Yine de, NYC’nin bir sonraki belediye başkanına bitcoin benimseme konusunda hala yardımcı olabilir: “Bir sonraki belediye başkanının kim olacağından emin olmasak da, bu kişi her kimse, onlarla çalışmaktan çok mutlu olacağım. büyük şehrimizde yaşayan 8,3 milyon insanın hayatını iyileştirin ve buradaki herkesi de aynısını yapmaya davet ediyorum.”

Kripto Para Kazandıran Robot