enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,5701
EURO
15,3499
ALTIN
774,57
BIST
1.810
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Paribu Yatırım Tavsiyeleri

Paribu Yatırım Tavsiyeleri
ada coin

Paribu Yatırım Tavsiyeleri

Son zamanların en popüler konularından biri şüphesiz kripto paralar ve kripto para alım satım yapılan uygulamalardır. Tüm dünyada az ya da çok bir şekilde kripto dünyasına adım atan insanların sayısı giderek artıyor. Kripto para uygulamaları içerisinde açık ve anlaşılır bir ara yüzü ile en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Paribu da insanların kısa sürede yükselişe geçecekleri kripto paralar hakkında tavsiye araştırmaları yapmaktadır.

Coin analistleri, veri uzmanları ve daha birçok kişi tarafından profesyonelce okunan verileri analiz ederek yatırımcılara tavsiye sunan Paribu size patlatmaya hazır kripto varlık listelerini sunmaktadır. Paribu yatırım tavsiyeleri bu konuda elde ettikleri bilgileri siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaktadır.

Hızlıca Yükselecek Kripto Varlıklar

Bazı kripto varlıkların diğerlerine oranla 10x ya da 20x katı yükseldiğini duymuşsunuzdur. Yatırımcısına büyük kazançlar elde ettiren bu kripto varlıkları önceden nasıl anlayabiliriz?

Kripto Para Kazandıran Robot

Burada dikkat edilmesi gereken konu elbette ki yatırım yapılacak altcoinlerin bir listesini yapmak ve en düşük değerde iken satın alım yapmaktadır. Bu konuda eğitimli ve sürekli kendisini geliştiren trader’leri takip etmek de çok önemlidir. Paribu yatırım tavsiyeleri bu konuda son zamanlarda açıklama yapan traderlerdan birinin açıklamalarına yer verdi. Ben Armstrong sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile önümüzdeki günlerde yükselişe geçecek 5 coin ismi verdi. Bu altcoin Lerin gelecekte değerlerini beklenilenden daha fazla vereceğini açıklayan Ben’in listelediği bu coinler ise;

  • Holochain (HOT)
  • BitTorrent (BTT)
  • VeChain (VET)
  • Pundi X (NPXS)
  • Harmony (ONE)

Yukarıda tavsiye edilen coinler elbette ki ünlü trader ‘in kendi görüşlerini içermektedir. Yatırım yaparken öncelikle kendi kararlarınıza göre hareket etmeniz daha önemlidir.

Paribu Alt Coin Yatırım Tavsiyeleri

Paribu dünyası 7 gün 24 saat değişiklik gösteren inişli çıkışlı kripto borsasında yüksek oranda yatırımlarınızı değerlendirmeniz için bazı coinleri yakından takip etmektedir. Paribu yatırım tavsiyeleri bu anlamda önceliği Ethereum alt yapısını kullanıma açılması ile daha da hareketlenen coinlere işaret etmektedir. Ancak yatırım piyasasında kısa ya da uzun vadede kazanım elde etmek için çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Bazı coinler kısa vadede de sizlere kazandırırken bazı coinler ancak uzun vadede sizlere kazandırmaktadır. Coin dünyasında yüksek oranda kazanç elde etmek için yatırım yapacağınız sayıda etkilidir.

Uzun vadede beklemek istiyorum ama daha yüksek bir kazanç istiyorum diyorsanız ilk tavsiyemiz ise acemi coinlere bakmanızdır. Paribu yatırım tavsiyeleri bu konuda sizlere bir örnek gösterecekse kesinlik Shiba coin (SHIB) incelenmelidir. İlk çıktığında piyasa dilinde bol sıfırlı coin olarak bilinen Shiba son aylarda yaptığı çıkışlar ile yatırımcılarına yüksek kazançlar elde ettirdi. Üstelik yatırımcı uzmanlarına göre ilerleyen günlerde daha fazla kazanç elde edecekleri de ön görülmektedir. Ancak Shiba gibi coinlerde aldığınız para birimi ve bekleme süresi oldukça önemlidir.

Paribu Yatırım Tavsiyeleri Gelecek Dönem Neler Olacak?

Bitcoin için alternatif olarak üretilen alt coinlerden hangisi gelecekte daha çok yükselecek bunu değerlendirmeden önce kısaca öncesi sonrası şeklinde bir coin değerlendirmesi yapmamızda fayda vardır. Çünkü alt coinlerde kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Birine coin derken diğerine de token denmektedir. Tokenler genellikle başka Blockchain ağlarını kullanılır.

Her coin neredeyse kendine ait bambaşka özellikleri bulunmaktadır. Bazıları gizliliğe önem verirken bazı coinler geliştirici özellikleri ile dikkatleri çekmektedir.

Coin dünyasında Bitcoin den sonra en çok dikkat çeken ve hacmi olan coin kesinlikle Ethereum olmaktadır. Fiyatı neredeyse 2000 doları aşan bu coin kısa sürede bu başarıyı yakalaması ile de bilinir. Yatırımcılar tarafından Bitcoin den sonra en çok güvenilen coindir.

Bir diğer coin ise Cardano ’dur. 2021 de dalgalanmalara rağmen en iyi 10 coin arasına girmiştir. Gelecekte değerini yine arttıracağı piyasa tarafından almış olduğu rağbetle değerlendirilir. Cardono gelecekte büyük gelişmeleri daha tanıtacağından bu coini takip ederek yatırım yapabilirsiniz.

Paribu yatırım tavsiyeleri olarak son gelişmelerden biri de Facebook kurucu tarafından açıklanan bilgilerdir. Şirket ismini Meta olarak değiştiren Mark Z. Bazı coinlerinde bu yeni projelerinde kullanılacağını açıkladı. Bu coinlerinde önümüzdeki dönemlerde büyük çıkışlar yapması bekleniyor. MANA, ENJ, STARLINK, POLCACITY, STRA ATLAS gibi coinler şu anda ciddi rağbet görmektedir.

2021 Son Alt Coin Tahminleri

2021 son aylarına geldiğimizde kripto varlık uzmanları tarafından veriler incelenerek yıl içerisinde ani çıkışlar ile yatırımcısını güldüren coinler arasında gelecek vaat eden bazı coinler bulunmaktadır. Bunların başında Elon Musk gibi sürekli destek sunulan Doge coin başta gelmektedir. Bunun haricinde BABY DOGE, KISHU, SHIBA uzun vadede yatırımcısını güldüreceğe benzemektedir. Kısa vadede kar elde etmek istiyorum diyenler için MATIC, DOT, RNV, TZX, CHZ, TRON mutlaka incelenerek değerlendirilmelidir.

Ancak ne olursa olsun kripto varlık portfoyü edinmek için öncelikle iyi bir piyasa araştırması gerekmektedir. Bu araştırmanın doğru yerlerden yapılması getiri şansınızı arttıracaktır.  Bu konuda uzman yatırımcıların yorumlarına yer veren Paribu danışman bloğumuzu da takip edebilirsiniz. Kripto varlıklar yüksek kar oranları getirirken zamanla yanlış al- sat işlemleri sonucu da zarar da getirebilir. Yatırımlarınızı yaparken kısa ve uzun vade olmasına çok dikkat etmelisiniz. Kripto dünyasında yeni iseniz önce piyasaya dair araştırmalarımızı okumalı, bilgi edinmeli ardından bir hesap açarak işlem yapmalısınız. Paribu yatırım tavsiyeleri her daim güvenli yorumları ile ticaretinize yön vermenizde size yardımcı olmaktadır. Ancak bunlar yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi iradeniz sonucu yapmanız daha doğrudur.