enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,5701
EURO
15,3499
ALTIN
774,57
BIST
1.810
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

PayPal Holdings İncelemesi-Kazanç Potansiyeli Yüksek 3 Hisse Senedi- Bölüm2

PayPal Holdings İncelemesi-Kazanç Potansiyeli Yüksek 3 Hisse Senedi- Bölüm2
ada coin
19.03.2021
0
A+
A-

PayPal Holdings İncelemesi-Kazanç Potansiyeli Yüksek 3 Hisse Senedi- Bölüm2

PayPal Holdings İncelemesi-Kazanç Potansiyeli Yüksek 3 Hisse Senedi- Bölüm2

Küçük yatırımlar ile yüksek kazanç elde edebileceğiniz 3 hisse hisse senedi: Cresco Labs, PayPal Holdings, The Trade Desk.

Bir önceki içeriğimizde The Motley Fool tarafından önerilen “Kazanç Potansiyeli Yüksek 3 Hisse Senedi” içerisinden kenevir stoğu Cresco Labs (OTC:CRLBF) şirket incelemesini yapmıştık. Bu içeriğimizde ise koronavirüs salgınından karlı çıkan az sayıdaki şirketlerden biri olan PayPal’ı ele alacağız.

Kripto Para Kazandıran Robot

2.PayPal Holdings (NASDAQ:PYPL)

COVID-19 salgını birçok şirkete zarar verdi. PayPal ise bu süreçten pozitif fayda sağlayan az sayıdaki şirket arasında yer aldı.

Bazı uzmanlar salgının sona ermesiyle birlikte PayPal hisselerinin değer kaybedeceği yönünde tahminde bulunsa da çoğunluk salgın sonrasında da e-ticaretteki büyüme ivmesinin devam edeceği görüşünde. Uluslararası ölçekte yapılan kamuoyu araştırmaları da salgın ile kazanılan online alışveriş alışkanlığının kalıcı olacağını ortaya koyuyor.

Ayrıca, güncel piyasada faaliyet gösteren perakendecilerin QR kod işlevselliğinden faydalanmaya devam etmesi PayPal’ın yakaladığı ivmeyi devam ettireceğine işaret ediyor.

PayPal Holdings-1.400 Dolarlık Teşvik Çekinizi Aldınız mı? Bu 3 Hisse Senedi Satın Almak Harika Bir Hareket Olur Bölüm2

Tüm bunlara ek olarak şirket kısa süre önce Venmo adında bir kredi kartı çıkardı. Mağaza içi satın alımlar için “sınıfının en iyisi ödeme deneyimi” olarak adlandırılan PayPal’ın Venmo dijital cüzdan uygulaması gün geçtikçe daha fazla kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor.

Kripto paralara yönelik talebin artış göstermesi ile kendisini güncelleyemeye hazırlanan PayPal İsrail merkezli dijital varlık güvenlik sağlayıcısı olan Curv’u da satın aldı.

Analistlerin görüşüne göre, kripto para birimi önümüzdeki birkaç yıl içinde PayPal için önemli bir büyüme faktörü olacak.

PayPal Holdings-1.400 Dolarlık Teşvik Çekinizi Aldınız mı? Bu 3 Hisse Senedi Satın Almak Harika Bir Hareket Olur Bölüm2

Kaynak The Motley Fool