Peter Brandt: Bitcoin 40.000 Doları Kırmalı

Peter Brandt: Bitcoin 40.000 Doları Kırmalı
Kripto Para Kazandıran Robot

Peter Brandt: Bitcoin 40.000 Doları Kırmalı

Ünlü analist Peter Brandt, “Bitcoin 40.000 doları kırmalı.” yorumunda bulundu. Ayrıca Brandt, Tether hakkındaki görüşlerini de paylaştı.

Son zamanlarda 40.000 doların altında fiyatlanan Bitcoin (BTC) fiyatı, geçtiğmiz haftalarda kırdığı bu seviyeyi yeniden görmekte zorlanıyor. Bitcoin (BTC) hakkında tam on ikiden vuran tahminleriyle ün kazanan analist Peter Brandt, lider kripto paranın “daha karmaşık” bir düzeltmenin önüne geçmesi için 40.000 dolar düzeyini kırması gerektiğini söylüyor. Öte yandan başarılı analist, en popüler ve likit USD destekli stablecoin olan Tether (USDT) iyi şeyler düşünmüyor.

40.000 Dolar Kırılmazsa Büyük Bir Düzeltme Yaşanabilir

Daha önce JPMorgan analistleri Bitcoin 40.000 dolar seviyesini kırmaya çalışırken önemli tahminlerde bulunmuş, BTC’nin bu seviyeyi kıramaması durumunda büyük bir düzeltme yaşanabileceği konusunda uyarmışlardı. Aynı noktada bir uyarı da usta analist Peter Brandt’tan geldi. Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) “daha karmaşık” bir düzeltmenin önüne geçebilmek için 40.000 dolarlık seviyeden patlaması gerektiğini söyledi. Yazının hazırlandığı sırada lider kripto para Bitcoin (BTC), 36,957 dolar düzeylerinden işlem görüyor.

“Benim İçin Tether Yok”

Peter Brandt, Bitcoin’in yanı sıra, lider stablecoin Tether (USDT) hakkında da değerlendirmesini paylaştı. Başarılı analist, neden en likit USD destekli stablecoin’in güvenilir olmadığına inandığını açıkladı. Tether (USDT)’ın FED ve diğer merkez bankaları tarafından pompalanan fiattan farklı olmadığını belirten Brandt, “Benim için USDT yok.” dedi.

ada coin

Kripto para borsalarında kaldıraç için USDT kullanmanın iflasa yol açabileceğini belirten analist, USDT hakkında şunları söylüyor:

“Tether’ın USDT’si havadan basılıyor ve hiçbir şey tarafından desteklenmiyor. USDT gerçekleşmeyi bekleyen bir kaza ve bu sadece bir fiat para birimi.”

Kaynak: Kriptokoin

Kripto Para Kazandıran Robot