enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,5701
EURO
15,3499
ALTIN
774,57
BIST
1.810
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Piyasalarda Yer Alan Önemli Şirketler

Piyasalarda Yer Alan Önemli Şirketler
ada coin
21.11.2021
0
A+
A-

Dünyada ve Türkiye’de piyasalarda yaşanan gelişmelerle beraber bazı önemli şirketler de değişikliklere gidiyor. Şirketlerin sermaye artırımları, yeni projeler ve ortalık paylarında değişimler piyasaları etkileyeceği görülüyor. Piyasada yer alıp değişimlere imza atan önemli şirketleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş
  • Alarko Holding
  • Arsan Tekstil
  • Akfen Gyo
  • Atp Bilgisayar ve diğer birçok şirketler kendi bünyelerinde önemli değişiklikler yaptı.

Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş

Aksu Enerji VBTS kapsamında şirket paylarına 17 Aralık tarihine kadar bazı kısıtlama kararları aldı. Kredili işlem yasağı, açığa satış ve brüt takas tedbirleri uygulamaya başladı.

Alarko Holding

Alarko Holdingi %50 paya sahip olduğu Mosalarko OJSC şirketlerin değerleme sonuç raporlarına göre adım atılacağı duyurdu. Değerleme sonucu olumlu raporlara göre satınalınma işlerine karar verilmiştir.

Kripto Para Kazandıran Robot

Piyasalarda Yer Alan Önemli Şirketler

Arsan Tekstil

Arsan Tekstil iştiraki olduğu bazı şirketlerin kullanacağı kredilerin kefalet verileceğini duyurdu. iştiraki Akedaş Elektrik Dağıtım şirketin kullanmak istediği 60 milyon TL’lik banka kredisine 16,5 milyon TL’sini, bir diğer iştiraki Akedaş Elektrik Perakende’nin 30 milyon TL’lik banka kredisine 8,3 milyon TL’lik kefalet verileceğini duyurdu.

Akfen GYO

Akfen GYO Holding ile aracı kurum ile Likidite Sağlayıcılık Sözleşmesinin sona ermiş olduğunu açıkladı. Ayrıca 1 Milyar TL’ye kadar borçlanma için yapılan başvuru SPK tarafından kabul edildi.

Atp Bilgisayar

ATP Bilgisayar tarafından halka arz edilen fondan yaklaşık olarak 1,3 milyon TL’nin bir kısmın Arge yatırımlarına ayıracağını duyurdu.