enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Popüler Analiste Göre Ethereum (ETH) ve XRP, Bitcoin’i (BTC) Takip Edecek

Popüler Analiste Göre Ethereum (ETH) ve XRP, Bitcoin’i (BTC) Takip Edecek
Kripto Para Kazandıran Robot

Popüler trader ve analist Credible Crypto, ikinci en büyük ve beşinci en büyük kripto para birimlerinin Bitcoin’e (BTC) benzer bir şekilde toparlanacağını söylüyor.

Bir dizi tweet’te, Credible Crypto, Ethereum’un; 2017’nin en yüksek seviyesini kırdıktan sonra fiyatını üçe katlayan Bitcoin tarafından ortaya konan senaryoyu takip ettiğini söylüyor.

“BTC’nin 20.000 doları kırıp birkaç hafta içinde 60.000 dolara uçtuğu zamanı hatırlıyor musunuz? ETH artık lideri takip etmek istiyor. 3000 dolar sadece başlangıç.”

Bir takipçi tarafından Ethereum için bir fiyat hedefi belirtmesi istendiğinde Credible Crypto ikinci en büyük kripto para biriminin “en az 8.000-10.000 dolara” civarına ulaşmasını beklediğini söyledi.

ada coin

Şu anda Ethereum 3500 doların altında işlem görüyor, yani Credible Crypto’nun tahmini gerçekleşirse %130 ile %190 arasında yükselebilir.

XRP de Benzer Senaryoyu Takip Edecek

Trader, XRP’nin de Ethereum’a benzer bir senaryoyu takip edeceğini söylüyor. XRP şu anda 1,45 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Kazandıran Robot

Credible Crypto, piyasa değerine göre en büyük beşinci dijital varlık geri çekilirse XRP hissesini artıracağını söylüyor:

“İdeal teklif bölgesinde, tekliflerimin daha önce doldurulduğu noktaya göre yaklaşık %60 arttı. Şimdi H4 tedariğine giriyoruz. Burada bazı karlar kilitleniyor ve düşüş olursa yeniden alınacak.”

Ethereum ve XRP dışında Credible Crypto, Bitcoin’in 60.000 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşı karşıya olduğuna ve muhtemelen teklif verebileceği bir nokta olan 52.000 dolara düşebileceğine işaret ediyor.Lider kripto para birimi, yazı yazılırken 55.500 doların biraz altında işlem görüyordu.

“Bu yüzden direnişte temkinli davranıyoruz. Elde edersek büyük olasılıkla 52k’da long’a bakarım.”

ada coin