Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Reddit’ten Halka Arz Hazırlığı

Reddit’ten Halka Arz Hazırlığı
Kripto Para Kazandıran Robot
05.03.2021
0
A+
A-

Gamestop çılgınlığının ortasındaki sosyal medya platformu Reddit halka arza hazırlanıyor.

Reddit’ten halk arz hazırlığı. New York Times tarafından derlenen habere göre şirket halka arz hazırlıkları bağlamında yeni bir yöneticiyi başa getirdi.

Geçtiğimiz dönemde küresel sermaye piyasalarının gündeminde başta bulunan Gamestop çılgınlığının ortasında yer alan sosyal medya platformu Reddit halka arza hazırlanıyor.

New York Times’ta yer alan habere göre, sosyal haber ve tartışma sitesi Reddit tarafından yapılan açıklamada, platformun halka arzı öncesi Drew Vollero’yu şirketin ilk finans müdürü olarak göreve getirdikleri belirtildi.

Dünyanın en çok indirilerin sitelerinden biri olan Reddit halka arz etmeyi planladıklarını bildirdi.

“Reddit halka açılacak mı?” Sorularına yanıt veren Reddit’in CEO’su Steve Huffman, “Bunu düşünüyoruz ve çalışmalar bu yöne doğru ilerliyor.” ifadelerini kullandı.

Finans müdürü olarak istihdam edilen 55 yaşındaki Vollero’nun daha önce Mattel, Snap ve Allied Universal gibi şirketlerin finans bölümlerinde görev yaptı. Reddit’te görev alacak Vollero’nun finansal stratejileri geliştireceği, denetimi sağlayacağı ve şirketin halka arz sürecini yönetmek olacağı kaydedildi.

Huffman, Reddit’in halka arzı konusunda henüz planlanan bir takvim olmadığını söylemesine rağmen, Vollero’nun göreve gelmesi ile 15 yıllık şirketin finansal operasyonlarının Twitter ve Facebook’un halka arz süreçlerine benzer bir şekilde yürütüleceği görülüyor.

Kripto Para Kazandıran Robot
ETİKETLER: , ,