Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Ripple ve MoneyGram Ortaklığı Sona Erdi

Ripple ve MoneyGram Ortaklığı Sona Erdi
Kripto Para Kazandıran Robot

Ripple, para transferi şirketi MoneyGram ile ortaklık anlaşmasının şirketlerin ortak kararıyla sonlandırıldığını açıkladı.

Ripple ve MoneyGram ortaklığı sona erdi. Ripple, bugün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, para transferi şirketi MoneyGram ile mevcut ortaklık anlaşmasının şirketlerin ortak kararıyla sonlandırıldığı bilgisi yer aldı.

Söz konusu açıklamada, “Kısa sürede ulaştığımız başarıdan ve bu türünün ilk örneği olan ürünü pazara sunmada elde ettiğimiz etkiden gurur duyuyoruz.

RippleNet ve ODL aracılığıyla, birlikte milyarlarca dolarlık işlem gerçekleştirdik. Gelecekte ilişkimizi yeniden gözden geçirmeye kararlıyız. Hâlâ dijital varlıkların ve Blockchain teknolojisinin küresel ödemelerdeki statükoyu dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin yararına değiştirme vadine inanıyoruz.” ifadeleri yer aldı.

2019 yılında iş birliğine giren Ripple, bu işbirliği kapsamında MoneyGram’a 50 milyon dolar yatırım yapma taahhüdünde bulunmuştu. Bu anlaşma kapsamında MoneyGram da hizmetlerinde XRP’yi kullanacaktı. İş birliği bir süre başarılı bir şekilde devam etse de SEC’in davasının ardından MoneyGram kendisini geri çekti.

Söz konusu ayrılık XRP fiyatlarında önemli bir değişikliğe neden olmadı. Kripto para, TSİ 00.50 itibarıyla 0.47 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Kripto Para Kazandıran Robot
ETİKETLER: , ,