Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Şimdi Girilebilecek En Değerli 3 Hisse Senedi – Nano Dimension

Şimdi Girilebilecek En Değerli 3 Hisse Senedi – Nano Dimension
Kripto Para Kazandıran Robot
24.03.2021
0
A+
A-

Şimdi Girilebilecek En Değerli 3 Hisse Senedi  Nano-Dimension

3-Nano Dimension

2,4 milyar dolarlık piyasa değeri olan şirketin, 2020’de sadece 3,4 milyon dolarlık bir gelir etmesi nedeniyle birçok yatırımcı muhtemelen Earth Nano-Dimension’ın bir değer hissesi olmaya nasıl yaklaştığını merak ediyor.

Cevap, soyut varlıklarında yatmaktadır.

Şirket, sensörler, iletkenler, antenler ve bunun gibi 3D baskı elektroniklerin üretimi için DragonFly LDM adlı cihazı icat etti.

Your Engineering Resource | Nano Dimension 1

Şirket makinelerinin fiyatları 100.000 ila 250.000 $ arasındadır. Fiyat etiketleri sizi korkutmasın, çünkü bu cihazlarda geniş kapsamda maliyet tasarrufu sağlanmaktadır.

Karmaşık geometriler üretme yeteneği, tasarımcılar için zaman ve emekten tasarruf etmesini sağlar, dolayısıyla prototipleri erkenden kolayca yazdırabilir ve hatalar önceden düzeltebilir. 3D yazıcınız varsa eğer, tek tek bileşenlerin üretim ve montajı için geçen süre tamamen ortadan kalkar.

COVID-19 salgını birçok üreticiyi harcamalarını kısmaya zorladığından şirket satışlarında geçici bir darbe aldı.

Bununla birlikte, 2025 yılına kadar küresel 3D Yazıcı pazarı büyük olasılıkla iyileşip, 2,4 milyar dolar civarlarına çıkması öngörülüyor.

Nano-Dimension’ın yıllık 35,7 milyon dolarlık işletme kaybını telafi edebilmek için fazlasıyla nakde (670,9 milyon dolar) sahip, bu yüzden şirketin tam ve sağlam bir iyileşme sağlaması bekleniyor.

Endüstriyel hisse senetleri konusunda tutkunuz var ise, Nano-Dimension sizin için harika bir bahis olabilir.

Hisse Senedi – Nano Dimension

Kaynak: https://www.fool.com/

Kripto Para Kazandıran Robot