Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Suudi Arabistan, OPEC +’ı ihtiyatlı bir strateji izlemeye çağırıyor

Suudi Arabistan, OPEC +’ı ihtiyatlı bir strateji izlemeye çağırıyor
Kripto Para Kazandıran Robot
05.03.2021
0
A+
A-

Suudi Arabistan, OPEC +’ı ihtiyatlı bir strateji izlemeye çağırıyor

Suudi Arabistan, OPEC + ‘ın madencilik stratejisine karar verirken dikkatli olmasını talep ediyor.

Suudi Arabistan enerji bakanı Abdülaziz bin Salman perşembe günü 23 ittifak ülkesinin çevrimiçi toplantısında yaptığı açıklamada, “Ekonomik toparlanmanın hızına ilişkin belirsizlik azalmadı,” dedi.

Salman, “Daha fazla işlem yapmadan önce, önümüzde gördüğümüz ışık demetinin, üzerimize düşen yüksek hızlı trenin yansıtıcısı olmadığından emin olmalıyız.” dedi.

Rusya Enerji Bakanı Alexander Novak, pazar durumunun şu anda birkaç ay öncesine göre önemli ölçüde daha iyi olduğunu vurguladı. Bununla birlikte, salgının ilerleyişinin ve ekonomik sonuçlarının tahmin edilmesinin zor olduğunu da kabul etti.

OPEC + temsilcileri önümüzdeki aylar için madencilik politikasını tartışıyorlar. İttifak, piyasayı istikrara kavuşturmak için en son Ocak ayında petrol üretimini düşürdü.

Nitekim, siyah altın fiyatları yılın başından bu yana keskin bir şekilde yükseldi. Commerzbank analisti Carsten Fritsch, aşılamanın ekonominin yılın ikinci yarısında keskin bir şekilde toparlanacağı yönündeki iyimserliğin de buna katkıda bulunduğunu söyledi. Bu umutların olası bir hayal kırıklığının fiyatların tekrar düşmesine neden olabileceği konusunda uyardı.

OPEC + grubu, Suudi Arabistan liderliğindeki Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve Rusya‘nın başını çektiği diğer üreticilerden oluşmaktadır. İttifak, küresel petrol üretiminin yaklaşık yüzde 45’ini oluşturuyor.

Kripto Para Kazandıran Robot